Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tisztelik/becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tisztelik/becsülik a férfiak a nőket?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok rossz tapasztalatom van.

Volt több olyan kapcsolatom ahol mellettem több nővel írogattak, flörtöltek velük, találkozni akartak velük, talán meg is csaltak, mindezt úgy, hogy nyíltan fel volt vállalva a kapcsolatunk. A nők többsége szerintem szörnyülködött vagy nevetett magában, mennyire hülyének vagyok nézve hogy ezt megteszik mellettem.


De megtalasztaltam a másik oldalt is, nem egyszer. Olyan pasik nyomultak rám, akiknek barátnőjük volt. Annyira pofátlanok hogy az nem is igaz. Mikor rákérdeztem, hogy mégis mi szüksége van velem is találkozgatni mikor párja van, olyasmi válaszok jöttek hogy ezt minden pasi csinálja, ez normális, néha kell egy kis változatosság a hosszú kapcsolat mellett, esetleg a barátnője is ezt csinálja. Vagy nem jó a kapcsolat csak nem akar kilépni mert kényelmes neki. Egyszerűen rosszul vagyok már az ilyenektől, és már egyre többször tapasztalom ezt.


Már ott tartok, hogy nem tudok bízni senkiben, egyszerűen nem vagyok hajlandó közel engedni magamhoz egy férfit sem. Folyton csak rettegnék azon hogy tuti más nőket is ugyanúgy fűz, hiába vagyok mellette.


Félreértés ne essék, biztosan vannak rendes férfiak is. De olyan ritkák lehetnek mint a fehér holló.


Ezeket miért csinálják a férfiak? Miért nem tudnak megbecsülni egy nőt? Miért kell folyton több is? Miért kell több nőtől a visszajelzés?

Hogy lehet a legjobban kiszűrni azokat a férfiakat, akik nem csinálnak ilyeneket?



2022. ápr. 8. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Dejó! Fehér holló vagyok :3


Sok ilyen van, de nőknél is tapasztaltam barátai körömmel hasonlókat. Összességében az embereknél látok bunkóságot, tapintatlanságot. Ez lehet a korunk velejárója, hogy megszaporodtak a seggfejek.

2022. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Aki tisztel és becsül, azt porig alázzátok. Talán nem a férfiakban van a hiba.
2022. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Gyakorta élnek ilkuziokban az kell aki nincs aki caak online van stb

Azt meg észre sem veszik aki mellettük van csak amikor az lelép..

2022. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
És szerinted ezeken a férfiakon nem nevetnek ugyanúgy?
2022. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Nezz korul inkabb a friendzone-ban, aztan hatha csodat latsz....



37F incel

2022. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

#5:


Te lennél az a csoda?

2022. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez az élet. Ezert sem kell hasra esni egy ferfitől egyből mert ki tudja milyen, meg kell ismerni. 10/7 ilyen amit leiral, a maradekkal kell foglalkozni.
2022. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Jézusom mekkora férfigyűlölő oldal lett ez. Kérdező, érdekes, te mindig a barmokba futsz bele, talán te hozol rossz döntéseket?!

Hagyja abba mindenki mások hibáztatását, és értsétek meg, hogy mi vagyunk a sorsunk kovácsa. Ja, és csak egyszer élünk.

2022. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenkezőjét tapasztaltam. Nem sok férfi volt az életemben, aki nem tisztelt, legyen szó párkapcsolatról, de akár barátságról, munkakapcsolatról is.


Mondjuk én alapvetően jó kapcsolatot ápolok a férfiakkal a romantikus kapcsolatokon kívül is, talán ez a közelség az, ami miatt inkább emberek vagyunk egymás szemében és ennek megfelelően viszonyulunk egymáshoz automatikusan.


Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de az a tapasztalatom, hogy csak az hiszi a másik nemet az ellenségének, akinek nincsenek barátai vagy aki sosem volt még jóban az ellenkező nemmel a párkapcsolaton/szexen kívül (anélkül, hogy érdek fűzte volna ehhez). A nagy lányos társaságok "rózsaszín" lányai szoktak így gondolkodni a férfiakról és táplálják ezt a sok hülyeséget egymásban. És fordítva az atomkockák, akiknek szintén csak a saját nemük burokban élő tagjai adják a baráti körét.


Hát elhiszem, hogy onnan más a világ...

2022. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem a csak a legjobb pasikkal kell ismerkedni.
2022. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!