Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 27 éves férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 27 éves férfi nem tudja még, hogy akar-e majd gyereket később, akkor nem is érdemes vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem tudja még mit szeretne pontosan, ennyire nem lát előre.

A gyerekeket szereti egyébként, bár erre alapozni nem lehet.


Én mindenképpen szeretnék majd, de ez így nekem nagyon nem megnyugtató, mi van,ha évekkel később azt mondja,hogy nem akar?


Vagy túl sokat várok el azzal,hogy egy embernek már ilyen idős korban tisztában kell azzal,hogy akar-e vagy sem?


2022. ápr. 9. 03:42
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
34%

Nem ismerjük az adott 27éves férfit.


Akàrmilyen fura, vàltozhat a véleménye, vagy hazudhat is.

2022. ápr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Hogyha szereti a fyerekeket és amúgy minden klappol akkor próbálkozzatok meg a kapcsolattal,idővel érezni fogod,hogy őt szeretnéd gyermekwid apjának vagy sem. Erre való a párkapcsolat. Tapasztalsz,ha nem jó így akkor továbbálsz.
2022. ápr. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy. Lehet gyereked 50 évesen is.
2022. ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Én (főleg, ha hasonló korú vagyok) nem lennék nyugodt. Nekem nagyon fontos, hogy előre tervezzek, lássam az életem (legalább elképzelt) ívét. Emellett úgy érzem, hogy ennyi idősen már illik tudni mit akar az ember az élettől, egy ilyen (számomra) kardinális kérdésben legalább is mindenképp. Így engem ez a kérdés frusztrálna, nem érezném elég érettnek páromat, ami rányomná a bélyeget a kapcsolatra.
2022. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

az én férjem 32 volt mikor megismertem, de állitasa szerint nem akart sokaig gyereket...


nála változott, igaz közös döntés miatt 39,42 éves volt mikor terhes lettem

2022. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!