Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes kapcsolatot kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatot kezdeni olyan ferfivel, aki viszonyt ápol a gyereke anyjaval?

Figyelt kérdés

Ez , elmondasa szerint a gyerek miatt törtenik.

Feljarogat amikor a gyerekkel idöt akar tölteni, aki 7 eves.

Azt mondja tuntetöleg h a gyereke a legfontosabb a vilagon.

Mintha ugy mondana , h hely nincs mar a sziveben masnak.

A mediaban is volt pelda erre , h a volt feleseg es a pasi közt sok esetben szexualis kapcsolat is van.

En meg nem vagtam bele a kapcsolatba, nincs is sok kedvem ra.

Ti mit szóltok ?



2014. ápr. 24. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, hogy te milyen ember vagy, mennyit bírsz el, mik a határaid, milyenek a vágyaid. Azt viszont tudom, hogy én soha nem kezdenék olyan pasival, aki hazudozik, nem őszinte, és van képe egy gyerek háta mögé bújni.
2014. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Azt hiszem, én sem szeretnék ezzel a férfivel semmit, pláne ha a gyereke a legfontosabb a világon. Az ilyen férfi nem képes párkapcsolatra sem.
2014. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

"Azt mondja tuntetöleg h a gyereke a legfontosabb a vilagon. "


Miért kinek nem az. Attól, hogy nem mondják ki még így van minden második anyánál is.

2014. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

ha nincs sok kedved hozzá akkor mi a kérdés? :D

egyébként miért olyan kizárt, hogy tényleg csak a fiát megy meglátogni?

az meg egyértelmű, hogy neki a gyereke a legfontosabb a világon.....még jó :D

2014. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak féléve szakitottak a gyerek anyjaval, a nö költözött el es szerintem még nem zárták le a kapcsolatot. Nem akarok reszletekbe bocsajtkozni, de tudom, h még együtt vannak úgy is.

Ez változhat, ha kapcsolatot kezdunk?

Szerintem nem

2014. ápr. 24. 18:58
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

"...de tudom, h még együtt vannak úgy is. "


Ez most komoly? Mi van?

2014. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

"...én soha nem kezdenék olyan pasival, aki hazudozik, nem őszinte, és van képe egy gyerek háta mögé bújni."

"Azt hiszem, én sem szeretnék ezzel a férfivel semmit, pláne ha a gyereke a legfontosabb a világon."

"Azt mondja tuntetöleg h a gyereke a legfontosabb a vilagon. " (A "tüntetőleg" az szubjektív!)


Drága hölgyeim, akkor most milyen egy ideális apa, ha egyéb okok miatt elváltak? Aki lesz@rja a gyerekeit, csak pénze legyen elég támogatni őket?


Ha fenntartásaid vannak, ne kezdj bele a kapcsolatba!!! Válassz egy olyat, amelyik válás után nem foglalkozik a gyermekeivel! Majd a tieddel sem...

Tipikus szempont: Azért arra vigyázz, hogy marha jól keressen, mert jutnia kell mindenkire a pénzéből!

2014. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

ha a gyerek érdekelné, elvinné magával, hogy vele lehessen

az nem látogatás, hogy bemegy hozzájuk enni, beszélgetni, ...ni



NEM kellene ilyen pasi, később sem akarnék ilyen kétkedésben élni mellette

2014. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Hetes, a gyerekem a gyerekemként a legfontosabb a világon, a férjem pedig a férjemként. Egyik sem pótolja a másikat. Így nem mondhatom azt, hogy nekem a gyerekem a legfontosabb a világon, mert nem igaz. Akinek a gyereke a legfontosabb, ott a házastárs háttérbe szorul. Aztán megírja a kérdést a GYK-n, hogy elhagyta a férje.

Kettes voltam!

2014. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem egy ferfi akkor bujja ugy a gyerekeit/ gyerekét, ha meg erdekli az ex. En ezt tapasztaltam az ismeröseim es rokonaim köreben!

Volt olyan pasi , aki a volt felesegevel közös gyerekert mindent megtett, az uj növel közös gyereket meg epp letojta, mert az ugy szulte , h becsuszott a gyerek , nem tervezetten

Ugyhogy az ilyen hös apakbol elegem van

2014. ápr. 24. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!