Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párkapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párkapcsolatod ahol segítettél már a pasi szexuális problémájában?

Figyelt kérdés

Amikor gond volt a szexuális életetekkel, és nem csak a lelki oldalát nézve de esetleg gyakorlati dolgokban is ott voltál.

Pl


Gyorsan elélvezett a párod, támogattad h jobb lesz, meg nem baj stb,de mellette csináltad neki kézzel h gyakorolja a késleltetést vagy szex közbe annyiszor álltatok meg ahányszor szüksége volt rá ( mégha neked ez nem volt jó) de segítettél neki


2022. ápr. 9. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ott kezdődik a szexuális probléma, hogy hamar elélvez a pasi. Volt ilyen időszak, de sosem csináltunk ebből problémát. Tart ameddig tart, maximum "eszünk" második, harmadik fogást is. Akkor viszont sokkot kaptam, amikor csomót találtam a herezacskójában és a csomó napról napra nőtt. Azt bajnak éltem meg. Aztán kiderült, hogy mégsincs nagy baj. De persze, hogy mellette voltam.
2022. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt amit irtam
2022. ápr. 9. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkènt nem is értem a kérdést. Ha egyszer van egy társam, akibe szerelmes vagyok, akkor nem teljesen egyértelmű, hogy a szarban is mellette vagyok?
2022. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De,de divat dobbantani ha gond van, pláne a szexben
2022. ápr. 9. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is hasonló probléma van, hamar elmegy a párom és hiába próbáltunk sok mindent ez ellen, hosszú távon semmi sem hasznal. Mellette vagyok de időnként azért kicsit reménytelennek tűnik megoldani a problémát, de nem adjuk fel. Szeretem és vele tervezem az életemet, majd megoldjuk ezt is. ☺️ Egyébként nagyon egyet értek az utolsó kommenteddel, ez sajnos így van. Bármi más hamarabb “megbocsathato” egy kapcsolatban, mint a kevésbé jó szex…
2022. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek tapasztalathiány , szorongás miatt voltak gondjai: nem tudott ellazulni, sokszor lelkókadt, extrább szituban teljesen lefagyott, pl felvettem egy szexi fehernemüt vagy zuhanyzás együtt


türelem, sok sok petting és romantikázás segitett és ma már 10 éve együtt és szuper a szex ☺️

2022. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!