Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogy zavar, a párom más pasi fotóját szívezi a facebookon?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyúrós haverja. A csávó állandóan pózol a félmeztelen, agyon kokszolt gyúrós testével a facebookon, a párom meg minden egyes ilyen képet beszívez. Engem ez azért bánt nagyon, mert egyszer elmondta, külsőre én egyáltalán nem vagyok az esete (normál testalkatú vagyok), neki a macsó gyúrós pasik jönnek be, és csak azért van velem, mert kedves és normális vagyok. Próbáltam nem tudomást venni a dologról, de valahogy nem tud nem bántani a dolog. Szerintetek reálisan vagyok féltékeny? Ő azt mondja, csak barátok, semmi több.

2021. dec. 7. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagy oltás; tehát szexuálisan nem vonzódik hozzád egyáltalán. Nem a szivecskézés számít, hanem ez itt a nagy probléma.
2021. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egyébként nem igaz, mert amúgy rengeteget és nagyon jókat szexelünk.
2021. dec. 7. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Átbaszás szagot érzek itt a levegőben ... Nincs ilyen esetben csak barátok jelző
2021. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Haveronak van, hogy én is beszívezem a képét, akár ffi akár nő, nem jelent ez semmit🤔
2021. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez így eléggé problémás. A szívecskézés az egy dolog, én sem örülnék neki, ha lenne párom és szívecskézne ilyen pasikat. De az, hogy ezt így bele is mondta a képedbe, hogy baromira nem vagy az esete... én a helyedben megválnék tőle. Csak idő kérdése mikor fekszik be valaki ilyen mellé és akkor hidegzuhanyként ér a dolog. Inkább lépd meg te az elkerülhetetlent, minthogy azt várd ő tegye meg.
2021. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kezdj el gyúrni hogy külsőleg is bejöjj neki és nem fogsz félni hogy elveszited.
2021. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek hülyeségek, innen már csak egy lépés, hogy kilyukad a gyomrod, ha kiszögezi egy filmszínész képét az öltözőszekrénye ajtajának belsejére.
2021. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is gáz szívecskézni a képeket. Én a férfi “beházasodott” rokonokat nem merem szívecskézni, nehogy félreértse valaki.


Alapból azt mondanám, hogy beszéld meg vele, hogy lájkolja inkább, de a beszólásából látszik, hogy mélyebbek a problémák.

2021. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legkozelebbi ferfi barataim kepet en is sziveznem. Ebben szerintem nincs semmi, persze abban az esetben, ha mindenkinek egyertelmu, hogy a ket fel nem jon be egymasnak.

Inkább azzal van a gond, hogy nem jossz be neki kulsore es mint mondta csak a lelkedert van veled. Az elsonek igaza van, ez azt jelenti, hogy szexualisan nem vonzodik hozzad, nekem is volt mar ilyenem. Ettol meg csomot szexeltem ilyenkor ennek sok oka volt: eppen meghitt/romantikus volt a hangulat, en kancas voltam amugyis es miert masztiznek, ha itt van o, o beindult ram en meg beindultam arra, hogy beindulnak ram, unatkoztam. De olyan nincs ilyenkor, hogy ranezek a ferfire es konkretan tole, a testetol indulok be.

2021. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!