Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjemet esküvőre hívták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemet esküvőre hívták, engem viszont nem hivtak meg. 10 éve vagyunk együtt, van egy ötéves gyermekünk is, így nekem rosszul esik ez. Ő azért elmegy rá. Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
97%
Téged miért nem hívtak meg? 🤔
2022. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim válasza:
23%
Nem lehet, hogy a covid miatt nagyon szűk a létszám?
2022. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
68%
A férjed igazán kiállhatna érted, és mondhatná a szervezőknek, hogy ő nem megy, ha téged se vihet.
2022. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
83%
Ha együtt vagyok valakivel, ha az a házastársam, akkor főleg, és meghívnak valahova, akkor nem csak engem hívnak, hanem a párom és esetleg a gyereket is. Ha ez nem tetszik, akkor én sem megyek. Nem az a nagy baj, hogy téged nem hívtak, hanem hogy a férjed ennek ellenére elmegy. Ezt sokkal nagyobb problémának látom.
2022. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
27%

Mi sem hívtuk meg a "sógornőm", mégis odapofátlankodott. Hidd el, ha nem várnak és mégis megjelensz, jobban fogod bánni, hogy elmentél.

Hozzá sem szóltunk a férjemmel, rá se néztünk, konkrétan levegőnek vettük.

Gondolj bele, hogy miért nem hívhattak meg...🤔

2022. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló esetben én nem bánnám, hogy nem kell egy számomra vadidegen pár giccses puccparádéján jópofiznom.
2022. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem hívtak meg? A legtöbb helyen alapvető, hogy minden vendégre +1 fővel számolnak, ez teljesen természetes.

Ha ki van emelve, hogy *csak* neki szól a meghívás, annak mi az oka szerinted?

2022. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez így fura. Mondjuk az jó kérdés hogy miért nem hívtak? Azért mert ott a gyerek? Sokan nem szeretnék hogy pici gyerekek visítozzanak meg ugráljanak az esküvőjükön, lagzijukon. (ami nekem megint csak fura kategória, de illik tiszteletben tartania házasulandók kívánságát: hagy szóljon már róluk a saját esküvőjük. )
2022. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
70%

#5-os en nem lennek buszke erre.



Ha nekem van egy parom, es ot nem hivjak meg, de engem igen, akkor en sem fogok menni, pont.

2022. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
36%
mi se hívtuk meg azokat, akiket nem ismertünk, és gyerekmentes is volt a lagzi, ez a pár napja, nem a tietek
2022. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!