Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt, ha szeretett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, ha szeretett?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal és kiderült,hogy 3 hónappal később egy buliban minden egyes nőre rá hajtott, le akart velük feküdni,beszólogatott, néha bunkó is volt velük stb. A barátom semmire nem emlékszik, később tudta meg és így mondta el nekem. Az ott levők elmondása szerint ijesztően részeg volt, hülyeségeket csinált, mint aki nem volt magánál. Tudom, hogy nem voltunk együtt, nincs hozzá közöm,viszont ő vissza akart szerezni engem, ezt biztosan tudtam,ismerősök mondták el. Tervezte, ha hogy pár hónap múlva próbálkozni fog, mert megakarja oldani és szeret. És idővel anno próbálkozott is. Ha viszont mással akar lefeküdni mikor szeret, akkor gondolom hogy most is megtenné. Én ha szeretek valakit nem vágyok ilyenre, hiába nem vagyunk együtt, főleg ha vissza akarom kapni. 26 éves, nem volt még mással, tini korunkban jöttünk össze. Ha szeret és vissza akar szeretni miért csinál ilyet? Még ha részeg is, közös barátaink voltak ott, nyilván megtudtam volna tőlük is idővel. Kérlek mondjatok el a véleményetek.
2022. ápr. 9. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek. Tanuljátok már meg, hogy a szakítás kimondásának súlya van. Azt jelenti: VÉGE.
2022. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
100%

Egyszerű, túl akart lenni rajtad akkor, nem visszaszerezni. Ez nem úgy megy, hogy szakítunk, és akkor onnantól kezdve minden egyes másodpercben vissza akarom szerezni. Eleinte nyilván el akarja felejteni az ember, túltenni magát rajta, és csak később érik meg az elhatározás, hogy mégiscsak meg kéne javítani, mert jobb volt együtt.

Nekem is volt ilyen. Szakítottam a sráccal, mert nem éreztem úgy, hogy érzelmileg meg tudja nekem adni, amire szükségem van. Néhány héttel később volt egy alkalmi szex az egyik haverommal (mindketten szeretetre éhesek voltunk, én a szakítás miatt, ő meg reménytelen szerelem miatt, de az az este pocsék volt). Utána röviddel jutottam fejben oda, hogy mégis meg kéne próbálni még egyszer, megbeszéltük a problémákat, de kitudódott az a görbe este. A haverom neki már régóta egy utált személy volt (amiről én nem tudtam), így még súlyosabb volt számára a dolog. Végül pár hetes szexkapcsolat lett belőle, hivatalosan nem vállalt fel többé, én pedig nem vártam rá tovább, inkább végleg kiléptem a fájdalmas helyzetből.

2022. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!