Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokot párjától negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokot párjától negatív tesztet kérni az első alkalom előt?

Figyelt kérdés

nekem ez alap mégis nem egyszer néztek emiat rám furán a férfiak vagy küldtek el és sértődtek meg

pedig szerintem ennek alapnak kéne lennie hogy mielőt belém rakja a nudlit vagy szájával kielégítt azelőtt tudjam hogy nem fertőző


2022. ápr. 10. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jól csinálod! :)


Én a férjemtől is fogok kérni, mielőtt elhagyjuk az óvszert. A fene akarja évekig kúrálni (főleg terhesen), ha valamelyik termálstrandon összeszedett valami fertőzést (mondjuk termálvízbe sem megyek ugyanezért).

2022. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
nem válogatom a partnerem hetente, így nem kell.
2022. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Én nem szoktam, de én nem gyakran váltom a partnereim és általában kapcsolatot keresek, nem pedig kalandokat.


F

2022. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát én egyszer nagyon ráfáztam erre. Komolyra forduló kapcsolat, 3 hónap után lényegében együtt éltünk már. Ekkor felirattam gyógyszert, elhagytuk a gumit, mert hát úgy tűnt sok-sok szex után, hogy semmi baj a másikkal, teljesen egészséges.

Na aztán pár hétre rá, elkezdtek szemölcseim lenni, győztem kikúrálni, másfél évbe és sok sok pénzembe került. Összeszedtem egy fasza HPV-t, a partner tünetmentes volt. Azóta én is így csinálnám. Mondjuk ez 10 éve volt, utána már csak a mostanra férjemmel voltam, nem aktuális, de totál megértelek.

2022. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem, mivel túl sok értelme nem lenne. Van egy ismerősöm a nemibeteg gondozóban és ő mondta, hogy az emberek fel párkapcsolatban van, aki náluk jár. Ergó, egy teszt nem véd semmitől és az sem, hogy elvileg veled vannak utána kapcsolatban.


Egyébként, ha valaki megkérne a tesztre, belemennék. Feltéve, ha fizetné az egészet és oda is vinne.

2022. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Azért ez a nőre rossz fényt vet ha neki szűrésekre kell járogatnia. Megesik hogy visszakérdeznek hogy te voltál e meg nálad szükséges e a kontroll..
2022. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de óvszer. Nem fogok soha bogyót szedni.
2022. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
En is kertem, a parom meg orult is, hogy ilyen ovatos vagyok.
2022. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!