Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti hány alkalom számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány alkalom számít normálisan amit a haverokkal tölt a párod szerinted?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 hónapja vagyok együtt a párommal és úgy gondolom, hogy túl sok időt tölt a haverjaival ahova engem természetesen nem hív.

Heti 3,4 alkalom de ennél néha több is, esti program szokott lenni vagy kajálnak valamit vagy iszogatnak mondjuk 1x egy héten a többi kaja. Ezek mellett bárokba, éjszakai fürdőbe is a haverjaival megy.. Nekünk igazán közös programunk 2,3 mozijában meg egy strandolásnál több még nem volt. 3hónapot együtt laktunk amíg nem találtam albérletet és erre fogja, hogy nincs közös program, hogy sok időt tölt velem így is.

Úgy érzem ez rá fog menni a kapcsolatunkra, nem vesz komolyan, élni, szórakozni akar még. Félre értés ne essék nem akarom kisajátítani de szerintem heti 1 szórakozás elég kellene legyen és főleg úgy, hogy velem nincs közös program..

Én 23L ő 26F


2020. aug. 14. 17:37
 1/10 A kérdező kommentje:

mozin meg strandoláson kívül *

Javít a telefonom

2020. aug. 14. 17:38
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem a haverokkal van, hanem van valakije.
2020. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztosan a haverjaival van erről képeket is szoktam látni ill. fültanúja szoktam lenni a program le szervezésének is általában
2020. aug. 14. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-2 alkalom.
2020. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
HETI hány alkalom??? Inkább havi. És egyetértek a #4-el, havonta 1-2 alkalmat tartok normálisnak, de jó, mi idősebbek vagyunk kicsivel, szóval a ti korotokban azt mondanám, hogy heti 1, nagyon max 2 alkalom. Azoknál is nagyobbrészt úgy, hogy téged is hív. Havi 1 lenne a max, amit elnézek úgy, hogy nem visz magával. Az meg hülyeség, hogy amíg együtt laktatok, addig "így is túl sok időt tölt veled", simán csak nem akar veled lenni, ennyi. Konkrétan menekülésnek hangzik, amit a barátod csinál.
2020. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy a haverok,a bulizás mellett mellékesen van egy barátnője,-azaz te- is a fazonnak.És amikor ráér,vagy éppen zárva a bazár,akkor majd veled is elmegy néha valahova,hogy befogja a szádat.

Szóval nem akarlak elkeseríteni,de 26 évesen egy kicsit komolyabb életfelfogással kéne létezni.

Ja ,és még hozzáfűzném azt az aprócska tényt,hogy ez nem fog rövid időn belül változni,ha egyáltalán változik.

Küld el ,had éljen!Nélküled!Hacsak nem az a nagyszerű terv,hogy te otthon a gyerekkel,ő meg kikapcsolódik a fáradságos hét után a haverokkal az éjszakai fűrdőkben,meg a f...om tudja hol még,és kivel.


47F

2020. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon gáz.A srác tuti nem szeret, csak jól jön neki egy fix punci, akin kièlheti a kangörcsèt.

Ez mèg egy friss kapcsolat, sülve főve együtt kellene lennetek.

2020. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Talán most még szomorúbb vagyok mint eddig :( nagyon szeretem őt és szeretném ha működne de 1 fecske nem csinál nyarat sajnos :(
2020. aug. 14. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. De jól èrzed, hogy nincs ez így rendjèn. Hiába szereted, ha ennyire tojik rád, meg nyűg neki veled programot csinálni.
2020. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátom kb havi 1-2 alkalommal szervez haveros programot (van, hogy ritkábban) de mindig hív magával, már a kapcsolat első hetében bemutatott nekik. Szerintem amit a párod művel nem normális, leragadt gimis szinten amikor a haverozás volt a fő délutáni program 😅
2020. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!