Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mely esetekben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mely esetekben nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Én a szeretőmhöz megyek mindig lenémítom, vagy repülő módba rakom, hogy ne zavarjon senki.

Ha keres véletlen az asszony, mindig azt mondom a céges ügyeket intéztem, a teló nem volt nálam, vagy lemerült.

2022. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha mással beszélt pl a haverjával.
2022. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélése van, vagy ügyféllel telefonál. Csörgetem egy ideig, aztán ír egy üzenetet hogy x perc múlva visszahív.
2022. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szinte soha. Ha írok neki, azonnal válaszol, de a hívásai többségét elengedi
2022. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen esetekben én sem.
2022. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha látja hogy hívom akkor felveszi, mert csak akkor szoktam ha valami fontos.
2022. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az emailt is felveszi?
2022. ápr. 11. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
A munkahelyén rohadt nehéz elérni, kelet-ázsiai cég, és ő is az, pörögnek egész nap, 3 hívásból 1 ér célba.
2022. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha vezet, egyáltalán nem veszi fel a telefont senkinek, szerencsére ebben ugyanúgy gondolkodunk. Egyéb esetekben felveszi vagy ha nem, pár percen belül visszahív.


Szerintem baromi nagy bunkóság szándékosan "nem felvenni". Sosem tudhatod, miért hívnak. Az egyik kollégám barátja azért hívta fel az apját, hogy elbúcsúzzon tőle. Frontálisan ütköztek egy kamionnal, a mellette ülő kollégája azonnal meghalt, ő félig a halálán volt. Utolsó erejével felhívta az apját, hogy elbúcsúzzon, a beszélgetés után pár perccel meghalt. Mindig erre gondolok, ha valaki hív a családból 😒

2022. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
9es jesszus:(
2022. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!