Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Értitek, megkértem a férjem hogy hozzon korallszínű festéket. (Éppen felújítjuk a lakást, és olyanra akarom a nappalit.) És ez a futóbolond erre mit hoz???? LAZACSZÍNŰT! Megkértem hogy ezt cseréltesse ki. Hát hogy szerinte a kettő ugyanaz... Nem azzal van a bajom, elmegyek én és kicseréltetem itt van a Piktor 3 percre. Csak soha semmiben nem hallgat rám. Nekem soha nincs igazam merthogy az bizony akkoris úgy van ahogy ő mondja... Mit tegyek ez ellen?
2022. ápr. 12. 18:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
a pasik nem jók színekben. tisztelet a kivételnek. ez nem arról szól, hogy nem hallgat rád
2022. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Ha soha semmiben nem hallgat rád, akkor ne bízd meg ilyen elintéznivalókkal.
2022. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

#1

De nem csak ez az egyetlen... Ez csak az utolsó csepp volt a pohárban.


Pl. folyton mondom neki hogy lehyen szíves leülni a WC-re mert mindent összefröcsköl. Szerinted hallgatott rám?

2022. ápr. 12. 18:10
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Remélem kamukérdés, mert én már ezután a veszekedés után felakasztottam volna magam melletted.
2022. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Vagy amikor megkérem hogy hozzon mandulatejet erre kókusztejet hoz...
2022. ápr. 12. 18:10
 6/38 A kérdező kommentje:

#4

Miért? Azért mert bánt hogy a férjem nem figyel rám eléggé oda?

2022. ápr. 12. 18:11
 7/38 anonim ***** válasza:
30%
Hisztis liba. :D
2022. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%

Házisárkány.


Én a férj helyében fognám a lazac festéket hogy viszem cserélni és SOHA TÖBBÉ nem mennék vissza 😱😲😃😁

2022. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Most miért kell engem predesztálni? Én itt gürizek egész nap, mosok, főzök, takatítok. Én csak annyit akarok hogy a férjem ODAFIGYELJEN RÁM mint régen
2022. ápr. 12. 18:19
 10/38 anonim ***** válasza:
59%
Nekekm a korall és lazac nagyon hasonló színek, ebből ekkora gond..
2022. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!