Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Sokatoknak ismerős lesz ez a tipikus kérdés. Mert pár ember már látta ezt. Szeretnék egy nyílt szavazást erről, hogy végleg letudjam mit gondol a többség és utána befejeztem. Ezért kérlek titeket hanyagoljuk a bántó jellegű választ.



Nekem van egy barátnőm. Akivel már több mint 1 éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk legelején történtek fura dolgok. Amiket utána ő mind-mind elmagyarázott és megkért rá, hogy ne féltékenykedjek + sokszor sírt is emiatt.


Egyszerűen nem értem meg, hogy egy átlag ember. Például 1 millió emberből mennyi szakítana és mennyi nem. Egyszerűen nem tudom mi a helyes döntés.

Mert azért számomra ezek is nagy dolgok:



Sose szeretett beszélni a régi barátjáról mindig ha beszélt is haraggal és többször emlegette, hogy ő mennyire utálja sose menne vissza hozzá

Viszont ezek ellenére a kapcsolatunk elején többször felhozta, hogy én mennyivel jobb vagyok mint ő és, hogy mennyivel jobban nézek ki stb.

Kivéve a csókolását dicsérte. De már engem ez idegesített.


Amikor össze jöttünk teljesen úgy néztem ki mint a régi barátja. Haj, testalkat, arcforma. És nagyon bejöttem neki. Azóta már szerencsére nem úgy nézek ki. Egy nagy átalakuláson mentem keresztül. És neki ez jobban tetszik.


A kapcsolatunk elején rengetegszer de tényleg sokszor úgy becézett mint a régi barátját. Ő elmondása alapján egyszer nem jutott eszébe és sose gondolt erre. Viszont azelőtt ő saját maga mondta, hogy őt így hívta.


Amikor meghallotta a nevét például tv-be vagy valahol néha felfigyelt rá és oda kapta a fejét.


A barátnőmet bejelölte az exe testvére és kb mosolyogva, röhögve mondta, hogy biztos azért jelölt be mert beszélt a testvérével, hogy jelölje be a barátnőmet mert még szereti.


Egyszer este bevallota, hogy annyit beszéltem a régi barátjáról annyi kérdést feltettem az életével kapcsolatba, hogy 1 pillanatra már bebeszélte magának, hogy mivan ha szereti még.


mindig csak 1 pózban tudott elmenni a barátnőm. Elkezdtem kérdezgetni és elmondta hogy a régi barátjával csinálta ezt de semmi össze függés nincs benne és ne is agyaljak semmin.

Ugyanazt az óvszert vette. Ugyanabba a boltba.


Már bőven együtt voltunk és rá 2 hónapra láttam meg hogy a galléria legalján vannak az exével közös képek természetesen kitörölte sőt kifejezetten meglepődött mert ő azt mondta soha nem nézett le a galléria legaljára és őt annyira nem érdekelte hogy azt sem tudta hogy benne maradtak ilyen képek és kínosan érezte magát bocsánatot kért. A telefonból miután kitörlöd a kukába még benne maradt és 30 nap alatt törlődik ki. Na ő onnan már nem volt hajlandó kitörölni magától mert hogy ő látni se akarja majd kitörlödik magától. Miután megkértem természetesen onnan is kitörölte. De nem bírtam felfogni valami olyasmiról beszélt, hogy ő nem akarja, hogy a sok rossz emlék eszébe jusson ezért majd magától kitörlödik.


A szobájába a falára kivoltak téve az ismerősei tablói + a sajátja is és a sajátja mellett ott volt a régi barátjáé na ez is szarul esett. Ekkor is már együtt voltunk vagy 2-3 hónapja mire leszedte.

Ugyanez volt a tőle kapott párnával is. Aludt is rajta stb és csak akkor dobta ki amikor rá szóltam.


A régi barátjával felvoltak rakva képek neki ilyen képkeretbe. Velem is csinált közös képeket és velem is úgyanugy kirakta. Kinyomtatta és hasonló.


Ezt nem értettem miért de ő ragaszkodott hozzá, hogy legyen egy közös pulcsink. Hát mondom oké... Lány és én szeretem ezért belementem. Természetesen ugyanolyan tipusú ugyanolyan színűt vett mint a régi barátjával.


nagyon akart velem egy tükrös képet is csinálni és belementem mert mondom na csak lány biztos amiatt. És rá 1 hónapra jutott eszembe hogy amit kitörölt exéről közös képek az nagyrész mind olyan képek voltak.


Mivel ugyanott lakott a régi barátja mint én + a barátnőm is ugyanott ezért néha amikor lemegyünk sétálni itt van 1 nagy park aztán ide szoktunk jönni. Mint utólag kiderült vele is néha-néha ott volt.


elvileg ő szakított a régi barátjával de még nagyon nagyon régen megtudtam azt is hogy amikor egyszer akart vele szakítani a barátja meg elkezdett sírni hogy nehogy szakítsanak. De végül a lány szakított vele azt mondta a szakításnál 1 percet se sírt annyira nem érdekelte már.


Ez megint ilyen gyerekes kis hülyeség de még a messenger chat szín is ugyanaz volt mint a régi barátjával + az emoji is.


Sajnos azt is megtudtam, hogy szinte ugyanolyan tipusú ajándékokat vett nekem mint neki.


Bekamuztam neki azt, hogy a régi barátjának nincs barátnője + elmagyaráztam neki, hogy néz ki, hogy mennyire megváltozott a barátja ezt is kamuztam neki. Direkt egy olyan stílust mondtam ami tudom, hogy neki nagyon tetszik. Ő erre ideges lett és azt mondta, hogy mostmár fejezzem be mert ha nem akkor szakítani fog. Na ezen én eléggé felidegesitettem magamat mert ő a 2 év alatt soha nem mondott ilyet soha nem mondta azt egyszer se, hogy szakítania. Azt mondta ha egész életembe idegesiteném se mondana ilyet. De amikor azt mondtam neki, hogy máshogy néz ki a régi palija akkor meg egyből. Na mindegy utána rá 1-2 héttel pedig azt mondogattam neki, hogy a régi barátjának van új barátnője ami egyébként tényleg igaz. Nem szereti ha felhozom neki észre veszem, hogy zavarja. Mintha féltékenykedne. Természetesen ő letagadja és azt mondja, hogy ezt megint én találtam ki. Igazából rengetegszer felhoztam neki, hogy nincs neki olyankor csak röhögött meg mosolygott amikor azt mondtam, hogy van akkor meg egyből fejezzem be stb. Természetesen volt ennek a fordítottja is. Hogy amikor azt mondtam, hogy van akkor csak mosolygott és azt mondta sok boldogságot. Amikor azt mondtam, hogy nincs meg rá vágta egyből, hogy örülne ha lenne mert nem akarja senkitől elvenni a boldogságot.


+ amiatt fent hagyott egy közös képet a közösségi oldalon mert, hogy milyen sok like volt rajta. Miután mondtam neki, hogy szedje le leszedte. De nem értem miért nem szedte le magától.


+ az eggyik találkozonkra teljes mértékbe úgy jött el úgy volt felöltözve + a haja megcsinálva mint ahogy láttam, hogy vele is úgy találkozott egyszer. Régi képen láttam.


Nagyjából ennyi. Bocsánat, hogy ugyanazokat írtam mert szerintem ezeket mind hallottad tőlem de így utoljára mégegyszer össze gyűjtöttem kb mindent. Igazából a kiírt kérdésekből néztem a nagyrészét onnan másoltam be.


A régi paliját amikor mondtam neki, hogy tiltsa le facebookon egyből letiltotta viszont a családtagjait már elég nehézkésen mert, hogy vajon mit gondolnak róla miért tiltja le őket. És ő nem akarta azt, hogy megutálják. Nekem ez is fura volt



Most ez így az én oldalamról hangozva biztos olyan mintha még nem lenne túl rajta. De igazából azóta már több mint 1 év eltelt és ő rengeteget sírt emiatt, hogy én nem hiszem el neki, hogy ez tényleg a véletlen műve. Annyira látszik rajta, hogy mintha igazat mondana. És rengeteget sírt már tényleg emiatt. Mert nem tudja bebizonyitani nekem, hogy ennek nincs valóságalapja.


Ő nekem 100 szor mindig kb sírva mondta, hogyha kéne neki ő már rég nem húzná az időmet mert annyira fontos vagyok neki, hogy sose bántana meg. Hozzá szeretném tenni, hogy elvileg az egész kapcsolat alatt nem szerette. Bevallotta nekem ez bármennyire is csúnya dolog azért volt vele, hogy legyen valakije és ne unatkozzon. Tudjon valakivel beszélni. Mondta, hogy már nagyon bánja és én vagyok a legelső akibe szerelmes. És az csak látszat kapcsolat volt, hogyha másnak van neki is legyen. Ez egy pár hónapig tartó kapcsolat volt nekik csak. Szóval semmi komolyra ne gondolj. + már 1 éve egyszer nem hozta fel az exét. Ezek azelőtt történtek mind. És kíváncsi vagyok más mit tett volna.


2022. ápr. 12. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Túltette magát
Túltette magát és teljesen beteges vagy
Nem tette túl magát szakíts vele
30 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opcio miert nincs, hogy tul hosszu a szoveg es felesleges nagy resze? Feleeig birtam.
2022. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
És valakinek volt ideje mindezt begépelni. Irigyellek.
2022. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett beszélni róla, mindehol törölte ahol kérted, rengeteg ideje Veled van. Te rágódsz a régi dolgain, dolgaikon, keresed a hasonlóságokat. Szépen el fogod magadtól lökni ezekkel a baromságokkal.
2022. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Ha engem ilyen szinten szekálna valaki az exemmel, mint te a barátnődet, már réges régen kidobtam volna... Csoda, hogy még bírja ezt a csaj...

Te nem vagy túl az exén, nekem leginkább így tűnik.

2022. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Beteges vagy! Hagyd már békén az exével azt a szerencsétlen lányt. Te magad nem tetted magad túl, hogy előtted is volt pasija. Szerintem szakíts és menj el egy pszichológushoz.
2022. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megláttam a barátom telojaba egy képet egy csajjal. Nem ismertem fel magam:')

Volt hogy szerelmes vallomást is találtam. De úgy ennyi volt. Én ezzel nem tudok mit kezdeni az ő dolga. Ha ennyit meg akar tartani, hát akkor tartson.


A te rágódásod beteges. Nekem is volt ilyen időszakom, de ezt el kell engedni. Bár mondjuk én ennyit nem gondolkodtam, pedig nőből vagyok. Egyszerűen nem szabad. Veled van, szeret téged, miért kéne ezt elrontani?

2022. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Te konkrétan megszabod neki hogy mit csináljon. Magától nem jut eszébe törölni a képeket. Már miért is kéne? Emlék. Van aki meghagyja van aki nem. Egyik exemről van kint olyan közös kép ahol egyik tesóm is rajta van be voltunk öltözve hát biztos hogy nem fogom leszedni. Egy kellemes emlék. Meg mi az hogy ugyan úgy öltözik meg csinálja meg a haját vagy mit tudom én már mit írtál....nem lehet? Dobja ki vágja le vegyen újat vagy mi? Te kérdező betegea vagy. Eleinte lehet nem volt annyira túl az exén és szerintem kamu hogy nem szerette de most már túl van rajta és ideje lenne ha leállítanád magad mert ezt senki nem fogja sokáig elviselni. Ha te nem vagy ezzel kibékülve akkor keress olyat akinek te leszel az első.
2022. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl van az exén, de én a helyében már rég visszamentem volna hozzá, annyit promozod. Milyen jó pasi lehet már, hogy állandóan róla beszélsz! Tényleg, megadod a számát?😂
2022. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ilyen beteg egy f*szt... Bocs, de ez egy elmebaj.

Miért nem hagyod el szerencsétlent? Jobb vele lenni és kínozni?

Elgondolkoztál már azon amit művelsz? Ilyen lelkiserulteknek minek kapcsolat amég nem gyógyítják meg magukat?

Ha lenne benned egy kis gerinc már elhagytad volna, hogy boldog legyen egy normális emberrel.

Nem, neked jobban tetszik, hogy melletted sír a büdös semmiért.

Ha más mellé vágyna, az se lenne nagy csoda, de még csak nem is tesz semmit..

2022. ápr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

Betegesen féltékeny vagy.


Nekem is volt olyan exem akivel annyira rossz volt a kapcsolat és a szakítás hogy nem bírtam elviselni ha valaki akar csak szóba hozta. És annak ellenére hogy tényleg borzasztó kapcsolat volt nekem is sokáig a telefonomban voltak a képek mert nehezen bírtam ravenni magam hogy kitoroljem őket. Mert ahogy rájuk néztem rögtön beugrott a rossz érzés.

2022. ápr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!