Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovabb?Ti mit tennetek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovabb?Ti mit tennetek/tettetek ilyen helyzetben?L

Figyelt kérdés

Hetek ota nem erzek kb semmit a baratom irant. Egyszeruen idegesit . Csendben ul egesznap,ha valamiert beszelgetnenk abbol vita lesz. Ugy latom nem lehet vele kommunikalni,ilyen idegbeteg tipusu ember.Valamit mond neki az ember es egora veszi,magyarazza orakig ,hogy az nincs ugy ahogy en latom,van hogy ordibal ,visongat aztan ha felfogja,hogy ultra gaz a viselkedese akkor orakig nyugodt hangon magyarazza ,hogy lassam meg o ilyen higgadt ember es lehet vele kulturaltan beszelni.

Mivel ilyen mar lassan egy eve a viselkedese en mar nem erzek szinte semmit.

Van hogy vannak nyugisabb idoszakok akkor kepes vagyok ujra nyitni fele,de ilyenkor 1-2szavaval kepes mindent lerombolni,bunkon beszol vagy bunkozok es osszeomlik bennem minden.

Most lassan egy hete mar nem is szexeltunk,mert mar nem is kivanom. Ha hozzamer idegesit,mar nem esik jol ha megsimogat.

Sajnalom is ot,mert alapvetoen nagyon jo a lelke,sir a romantikus filmeken,figyemes mas dolgokban .

Azon agyalok bennem van-e a hiba,hogy nem szeretem mar?Vagy szeretem egyaltalan meg?Csak nagy bennem a csalodottsag?

Erdemes meg varni,hogy alakulni fog? Segithet itt barmi is?

Egyszeruen minden probalkozasa kudarcba fullad,kerdez valamit en valaszolok es mar vita lesz belole.Vagy nem erti vagy hitetlenkedik .Mindent tolem kerdez mit csinaljunk,hova menjunk,mit egyunk,mit kerek,mit tegyen mit mondjon,annyira idegesito..

Egyszeruen képtelen a vitakat kezelni mindent ugy felfuj ,hogy nevetseges. Siman velemenyezunk valamit es o mar halalos harcnak veszi es le akarja nyomni ingerulten a torkomon az o erveit.

Mindig azt mondja hogy en tokeletesnek hiszem magam,pedig ez nincs igy.Pont forditva erzekelem ezt,valamiben nem ertek egyet mar megy az ingerult bunkozas reszerol.

Kb mar nem is erdekel engem az egesz.Telnek a napok es egyre melyebbre sullyedunk . Nulla minosegi kommunikacio, ingerult,banto. De mar en is ingerulten beszelek vele,mert elfaradtam es semmi kedvem a nyavogasahoz…

Szoval ezt megeri meg folytatni? Valtozhat ez meg? Egyszeruen nem latja be,hogy vele van a gond,baromi nagy gond.Mossa kezeit mindig es alszenteskedik,par napig birja normlisan aztan idegebteg lesz vagy bunko.Ilyen ideggyenge emnert nem tudok szeretni…


2022. jan. 8. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a vége. Azt írtad, 1 éve ilyen, csak most sokaltál be. Én nem húznám tovább az időt, nem lesz jobb.
2022. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt eddig húzni. Üljetek le, beszéljétek meg őszintén ki mit érez. Ha azok után, hogy te így érzel ő már lépni akar, akkor itt a vége majd jobb lesz mindkettőtöknek. Ha mégis meg akarjátok oldani, akkor rengeteg egymásra hangolódással, közös programokkal, nagy beszélgetésekkel TALÁN megmenthetitek. De ez csak rajtatok múlik. Ha nem érzel erre affinitást, akkor jobb még most elengedni a dolgot.
2022. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2, o mindig maradni akar. Tobbszor mondtam mar neki,hogy legyem vege nem birom mar.Ilyenkor lehiggad orakig mondja,hogy megvaltozik igyekszik stb. Belefaradok a hosszu szovegelesbe es mondom ok legyen. Aztan x nap es megint ilyen lesz.

De mar kedvem sincs semmihez. Elmegyunk programozni ott is osszeveszunk valamin. semmit nem tud elengedni,minden az egojarol szol. Ha azt mondom kek az eg o elkezdei mondani,hogy az sarga es rosszul latom/gondolom. En ervelek,hogy de ezert kek az eg,de elfogadom ha o sarganak latja .Mire ingerültebben,hangoskodva akar bunkozva magyarazza,hogy az sarga es kesz meg kb huyle vagyok hogy maskent latom. Ilyesmi nevetseges dolgokat kell ekepzeni.Annyira irrital en ilyen emebreket alapbol kerulom akik eroszakosak…foleg egy parkapcsolatban..

Jah ez valoban menthetetlen.De mindig megsajnalom amugy amikor sirni kezd es eloadja,hogy o mennyire normlis amugy..

2022. jan. 8. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj mig tudsz😃 24f
2022. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kívánságműsor, nem kell beleegyeznie. Ez a te életed, és minden percet elvesztegetsz, ameddig vele vagy.
2022. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem szerelmes nem érez semmit. Ezekbol jönnek az ilyenek hogy közömbösség érdektelenség vagy irrital a masik.
2022. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő lakik nálad? Akkor tedd ki.
2022. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem könnyű, barátnőm iránt is hasonlót érzek..
2022. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Vége lesz úgyis, hiába húzod...
2022. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Belefaradok a hosszu szovegelesbe es mondom ok legyen. - a te hibád amiért képtelen vagy kirakni őt, hanem inkább benyalod 100x-re is a kamut.


Érdekes, nekem sikerült 10 perc alatt lerendezni a szakítást, pedig ő is próbálkozott a kiselőadással.

Tömören megmondtam neki, hogy miért szakítok, és amikor válaszul elkezdett mindenfélét beszélni, meg próbált győzködni, közöltem vele, hogy oké, ha hazajövök és a lakásomban találom, akkor rendőrt hívok.


Mivel az ilyennel képtelenség szép szóval szakítani, lépj oda neki keményen.

2022. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!