Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a kislány?

Figyelt kérdés

Tudom, nem tini kategória, dehát húsz évesek vagyunk…. Párommal, náluk szoktunk lenni elég sűrűn főleg ha iskola van, mivel náluk van hely, nem is tudom kinek lenne érdemes szólnom, egyáltalán nekem kell(?). Van egy 18 éves lány” akit kirakott a nevelőanyja egy bőröddel repült szegény minden nélkül, önkormányzat adott neki lakást, dolgozik/tanul, nincs senkije, se testvér se normális családkép, tényleg sajnálom… de kedves anyós-jelölt anyukát játszik neki elég sűrűn… és idegesít a kislány jelenléte, páromat is zavarja hogy ugráltatja az anyukáját, nem tud viselkedni, át hozza a kutyáját, ha becsinál (kölyökről van szó) azt sem pucolja fel, nekünk kell/anyjának, lazán ül tovább a kanapén és csak néz, engem különösképp zavar hogy öltözködni sem tud normálisan, pedig adtam neki ruhákat én is… aztán képes tangába/kiöltözött báli/ prostis rongyokban flangálni.. hát női féltékenységre is lehet fogni, meg kb bármire ha az ember akarja, de nekem sem tetszik hogy nem lehet nyugodtan a mosdóba sem elmenni eme látvány nélkül, meg hogy nem segít be semmibe…

Anyósjelölt túl jószándékú, én meg ugye nem vagyok a gyereke, nem is az én házam, jogom azt érzem nekem nincs szólni. Mennyire lenne bunkóság ha megkérném páromat hogy valahogy paterolja el? Vagy legyek csöndben és nézzem a fejleményt? Valami tanácsot adjatok, nem akarok hárpiának sem tűnni….


2022. ápr. 13. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
jogtalanul zavar
2022. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is takarítok, főzök a kislányra, pucolom a kutyája után a dolgokat, zavar hogy semmit nem csinál, és hogy látom egy család élete felfordul miatta, a riszálás” része is zavar persze, de az előbbiek jobban.
2022. ápr. 13. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek akkor inkább nálatok.
2022. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

2 év van köztetek, semmi szükség kislányozni.

Kötelez valaki hogy megtedd ezeket?

2022. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ott laksz, nem is kell megcsinálnod ezeket. Ennyike
2022. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, pont olyan vendég vagy náluk, mint ő. Nem kell takarítanod utána.
2022. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Akkor ne főzz, ne takaríts rá. Vagy menjetek hozzád.


Adott egy szinte gyerek lány, akinek nincs családja, nincs senkije, valószínűleg nem élt normális családban. Az anyósod jól teszi, hogy segít neki rendbe tenni az életét. A 18 éves lány egyedül él, tanul, dolgozik. vegyél példát róla. Menj el dolgozni, aztán menjetek albérletbe a pároddal, és akkor nem fog zavarni, hogy anyóséknál mi történik.

2022. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Hogy találta meg anyuka ezt a csajt?
2022. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég nagyképűség 20 évesként 18 éves lányt kislánynak degrálni. Pláne, hogy valószínűleg olyan dolgokon ment keresztül amit te elképzelni se tudsz.


Nem, nem jogos a haragod. Ha nem tetszik nyugodtan menjetek hozzátok vagy keressetek albérletet diákmelós bérrel.

Senki se kötelez, hogy moss és takaríts rá, ugyanakkor sose tudhatod mit hoz az élet. Te is kerülhetsz még szar helyzetbe... az egy dolog, hogy nem mindenki tud vagy akar segíteni más embereken, de ne vegyük el a lehetőséget attól, aki képes rá. Anyós-jelölt jó ember és simán kinézem belőle, hogy téged előbb tagad ki a rosszindulatúságod miatt, mint azt a lányt.

2022. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Asszem en is azt gondolom h nem kotelezo ott lenned. A kanod meg majd szova teszi ha ugy gondolja.
2022. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!