Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szisztok a páromal 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karai kérdése:

Szisztok a páromal 8 éve vagyunk együtt és van egy kislányunk is Amikor megszületete a kislány akkor veszekedtünk eltávolodtunk egymástól vagyis sosem állt melletem nem éreztem magam nőnek sem igy ritkábak letek a szexuális együttlétek.?

Figyelt kérdés
Majd a nyáron elkezdet irni egy csajal akivel találkoztak is én csináltam egy áll facebookot amin irtam neki a csaj nevibe azt akartam elérni hogy le tilcsa ami sikerült is. A párom be vallota nekem hogy mi volt a csajjal. Most odáig jutottunk hogy nem tudd magához közel engedni azt mondja nem bir közel engedni nem hiszi el hogy szeretem. Kedveskedik nekem apró dolgokal meg ha mondom hogy elmegyünk akkor ideges lesz. Nem tudom mitt tegyek mivel hozzam helyre? mert szeretem nagyon. Első nagy szerelem nekem ő. 25 éves vagyok

2021. márc. 28. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ö csajozott, és most ő nem bír közel engedni, mert hogy úgy érzi nem szereted?

Jól értem?

Bocsi, kicsit kusza lett.

2021. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen. Ő nem bir közeledni felén azért mert ano nem úgy foglalkoztam vele. És azt érezte nem szeretem és ő ezt az érzést kereste hogy szeretik azt mondta nekem a csajnál érezte hogy szereti. De nem bir felém közeledni azért mert nem érzi hogy szeretem meg mert eltaszitotam magamatól azal hogy nem foglalkoztam vele régebben. De mint leirtam nem érezem magam fontosnak csak mintha akkor lettem volna neki jó. Ezt el is mondtam neki. Anyit mondott most egyelőre nem tud felém nyitni. (a csaj akivek ismerkedet a barátnőm volt a gyerekeink együtt játszota)
2021. márc. 28. 08:58
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Igazából most neki kellene teperni meg puncsolni, hogy megbocsáss neki. Ne hagyd már magad ennyire manipulálni.
2021. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nagy spíler a csávó... Még te kérj bocsánatot:D
2021. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Egy dolgot mondj neki: AKARJA EZT A KAPCSOLATOT, VAGY SEM. Nincs olyan, hogy talán, vagy nem tudja. Vagy A vagy B. Ha akarja, akkor elmondod, hogy min változtasson, de k-va sürgősen (szépen lassan vissza lehet vezetni a részedről is a régi énedet, ha látod a változást). Ha nem, nem baj. De akkor ott is van vége. Nincs visszatáncolás, csikicsuki, meg meggondoltam magam. Ha szeret, veled marad, és TESZ azért, hogy újra egymásra találjatok. Ha nem, akkor nem kár érte. Akkor menjen a f*szba.
2021. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztos én is hibáztam hogy nem foglalkoztam vele de mind a 2 hibásak vagyunk hogy eltávolodtunk. Aztán ő abba hogy másik nőbe kereste ami nálunk nem volt meg. Én meg abba hogy létrehozotam azt az áll facebookot. De csak azt akartam hogy meggyűlöje a csajt és letiltsa és velem foglalkozon mert szeretem. De ezt nem igy kelet volna mert ez nem szép dolog volt. De egyedül nem birom helyre hozni. Igy meg még nehezebb ha azt mondja nem birlak közel engedni mert nem megy. És én aki meg szereti szenvedek. Próbálok minden kis fűszálba meg kapaszkodni de néha lecsúszok róla. Nagyon mélyre. Nekem ő volt az első szerelmem és van egy kislányunk is aki 6 éves.
2021. márc. 28. 09:12
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudd rendes választ adni nekem. Ha mondom elmegyünk a kislányal akkor el megy itthonról majd haza jön kedvesen beszél mintha nem is mondtam volna neki semmit sem. Majd hoz egy energia italt vagy csokit.
2021. márc. 28. 09:19
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyél már ekkora csicska, de most komolyan, egyáltalán nincs benned tartás? Rosszul érzed magad, mert nem hagytad, hogy dugja a barátnődet? Ez most ugye csak vicc?
2021. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Ennek a kapcsolatnak annyi. Te szereted, de ő keresi másnál az érzést, hogy szerelmes belé valaki. Ő nem szeret, te mégse másnál keresed a vigaszt, és még te kérj elnézést, amiért vissza akartad kapni és elmaradtad a szeretőt.

Menj el! Ne hagyd magad megvenni egy kólával. Az meg legyen már alap, hogy kedvesen szól...ennyire nem szabad lemenni kutyába. Ha kellesz neki, akkor teperjen érted, nyugodtan kéresd magad. Ha csak annyit tud, hogy kapsz egy kólát és normálisan szól két napig, akkor nem kellesz neki.

2021. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát már a kiírásból is látszik, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, de ez hogy energia itallal meg csokival lekenyerez, meg te futsz utána miután ő kacsingatott félre... én ebben a történetben csak a kislányt sajnálom.
2021. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!