Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy a párkapcsolatban élő pasi érzései kihűlnek a titkos régi szeretője iránt, aki még az új kapcsolata előtt is megvolt, ha a jelenlegi barátnője külseje nagyon előnyösre változik?

Vagy az nem befolyásolja a már kialakult érzéseket ?

( a szerető nem akar semmi komolyat a pasival, azért lett szerető)


2022. ápr. 15. 08:14
 1/10 A kérdező kommentje:
En vagyok az új kapcsolat, veletlen jöttem rá, hogy nem vagyok egyedül ebben a slamasztikában...
2022. ápr. 15. 08:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen költsél magadra egy halom pénzt meg kondizzál 3x 2 órat naponta, hogy kerekebb legyen a popsid a szeretőnél. Még csak veletlenül sem illik szakítani, mert nehogy megsérüljön a szerelmed lelke. Nem lenne fair bele szemben.
2022. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
4-kor keltem, keveset is aludtam. 5X olvastam el a kérdést és nem értem? :D
2022. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül? Baba, minimum négyen vagytok ebben. Nagyon le kell adni az igényeket, hogy ebben benne is maradj, de hát van az a szint...ezek szerint.

Amikor egy pasi ennyire nem becsül semmire, akkor ott minimum 300%-os javulás kell. Mondjuk ha debellából 16 éves instacica testre váltasz. Menni fog?

2022. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sorrendiseget nézzük, igazából Te vagy a szerető, a másik előbb megvolt:)))
2022. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok túl régimódi, hogy nekem egy PÁRkapcsolat 2 emberből áll? :D

24/N

2022. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj szívem a 24 éveddel sokszor fogsz még te is rájönni dolgokra, amit nem tudtál
2022. ápr. 15. 09:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: lehet igazad van. Vagy te fogsz pár év múlva siránkozni, hogy nem találsz rendes párt magadnak. Aztán majd lehet elgondolkodsz az okán.
2022. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez az egész ér ennyit, akkor csináld csak, te tudod, hogy köpöd szembe saját magadat...
2022. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Tehát egy öreg, lelakott tyúk vagy, aki azt hiszi, hogy ha fogy 10 kilót, akkor előlepteti a falloszhordozó?

Hát ez több, mint szánalmas.

2022. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!