Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan, hogy a párotok igénytelen volt, amíg együtt voltatok, de a szakítás után teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatomban szinte könyörögnöm kellett a barátomnak bizonyos dolgokért, pl. ideje borotválkozni, ne lyukas pólóban járjon, stb. Szerintem alap dolgokat kértem, nem szeretem az igénytelenséget.

Szakítottunk (nem ezért), majd pár hónap múlva láttam, hogy 180 fokos fordulat. Igazából az esik rosszul, hogy állítólag nagyon szeretett, nem akarta a szakítást sem, mégsem tett meg értem ilyen alap dolgokat. Hogyhogy most hirtelen mégis? Fordult már elő veletek ilyen? Szerintetek mi az oka?


2022. febr. 15. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenesen meg fogja tenni.


Heti x alkalommal, ha kilép a lakásból megteszi. Amikor egyedül van otthon a családjával, akkor pihen.


Ha neked ez fontos volt, akkor jól döntöttél.

2022. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Most megint párkereső, így a jobb képet kell mutatnia magáról. Majd ha az új kapcsolatába is belekényelmesedik, akkor majd megint nem lesz prioritás, hogy tip-top legyen. Gondolom a ti első randitokra sem mosdatlanul meg macinaciban ment.
2022. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy össze kell szedjen egy új muffot.
2022. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Volt egy barátnőm, aki formás, de elhízott volt. Az ismerkedésünkkor és a kapcsolat elején még rendben volt, de aztán egyre több súlyt szedett fel. Sokszor próbáltam motiválni, hogy menjünk együtt sportolni, de lusta volt.

Szakított velem és nekiállt edzeni elég keményen. Fogyott, jobb lett az alakja. Nekem elég rosszul esett, hogy rám lényegében tojt.

A vicc az, hogy ő hiába adott magára jobban, egy normális pasit sem talált. Én kevésbé adtam magamra, mert eléggé lehúzott a helyzet és más dolgok is épp stresszeltek, de egy top csajt fogtam ki.

2022. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt pasim reggelente sose mosott fogat sem arcot, nem használt dezodort, sokszor leizzadt és nem zavarta vagy leette magát és nem cserélt ruhát. Szakítás után is ilyen, csak azzal a különbséggel, hogy az új barátnője is hasonló igénytelen és izzadságszagú.
2022. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

A higénia elhanyagolása lehet a depresszió tünete.

Maga alatt volt a kapcsolatban, aztán ahogy vége lett, kicsit összekapta magát.

2022. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Nálam gorditva van


Engem szinte pont az ellenkezője irritál ahogy tukorben lesegetik magukat többet adnak magukra mint egy nő, kenceficeznek szoliznak, egy hulye kenyes ficsúrnak érzem őket es azt hinné ebbol az ember hogy feminim pasikkal jövök össze de pont nem, ez mellett határozottak dominánsak, irányító típusok, az egyik meg egyenesen agressziv is.


De kenceficéznek, meg minden sz.r.gyumolcsturmix gyógyteák johogynem a körmüket nem lakkozzák.

2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Folyt Szakítas után meg lemennek alkoholistába drogosba meg fogynak 20 kilot. Na akkor nem kenceficéznek meg szolizgatnak.
2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha megint lesz valakije akkor újra elkényelmesedik
2022. febr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Velem olyan volt, hogy az exem mellett teljesen leépültem érzelmileg és külsőleg is. Alapvetően nőies vagyok, de ő annyit kritizálta a belsőmet, hogy a külsőmet elhagytam. Nem lettem igénytelen vagy koszos, csak az egyébként nőies stílusomból el farmer-pólós-sportcipős, belül összetört nő lettem. Pár hónapig voltunk együtt, rémálom volt. Szakítottunk és kivirágoztam, azóta újra önmagam vagyok.
2022. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!