Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK, ŐSZINTÉN, ha lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, ŐSZINTÉN, ha lenne lehetőség, maradnátok a mostani kapcsolatotokban, vagy meglépnétek ezt?

2022. ápr. 16. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, semmire sem cserélném el a jelenlegi kapcsolatom.
2022. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
dafuq did i just watch 😐😐😐
2022. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabb a lelki egészségem a pénznél és az hogy idegen emberek ki tudja hogy bánjanak velem pénzért…kösz nem.
2022. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
5 milliardert igen.
2022. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez rohadtul megalázó, vastag bőr, erős gyomor, és pénzéhség kell hozzá. Egyáltalán nem biztos, hogy ebből még csak anyagilag is jól jön ki valaki, nem beszélve a lelki terhekről.

Ez a videó azt sugározza, hogy te döntesz, és válogathatsz vonzó, fiatal srácok között, holott ez nagyon nincs így, aki ilyennek áll, az nagyon durván be kell vállalnia, ha pénzt is akar keresni.

Kösz, nem!

2022. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A mostani kapcsolatomat semmi pénzért sem adnám fel!
2022. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha tehetném, a boldog, kiegyensúlyozott, szerelmen és egyetértésen alapuló házasságomat eldobnám-e azért, hogy olajsejkek szukája legyek?


Asszem kihagyom, köszi.


Amúgy prosti szingliként sem lennék, nemhogy alternatívájaként a jelenlegi életemnek. Akármennyit is fizetnek érte.

2022. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Van egy lány aki leírta milyen is volt neki anno a dubajozás.

Nem ilyen.

A sejkeket annyira nem érdekelte a szex, max 1-2 alkalommal, utána csak alázni akartak.

Konkrétan nem tudja megszámolni hányszor szartak rá, emberek és állatok, illetve hány különböző pontjára a testének.


Itt van 10 misi, csak előbb rá fog fosni a melledre a 12 éves Abdul, meg 2 tehén szintű dolgokat írt le.


Akinek ehhez van gusztusa hajrá, de nem tudják feldolgozni állítólag.

2022. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.-ra.


Na de...


K. József 58 éves munkás baktat haza a gyárból.

Egyszer csak meglát egy mercit, benne egy fiatal nővel, nercbunda, stb...

Odamegy:

- Elnézést hölgyem, hogy megszólítom, de érdekelne, hogy honnan van ez a sok minden? Tudja én 40 évig dolgoztam a csavargyárban, minden kis pénzemet félretettem, nem költöttem semmire, de még így sem tudtam megvenni egy Trabantot sem...

- Honnan a merci, meg a bunda?! Hát orális szexszel kerestem.

- Orális szex, orális szex... Hmm, az a szopás ugye?

- Nem, nem. A szopás az a 40 év csavargyár...

2022. ápr. 16. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
9-re Hú de nem vagy vicces!
2022. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!