Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy ebből all az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy ebből all az éltem vele?

Figyelt kérdés

A kedves parom gyakran nagyon csúnyán beszel velem,eddig csak kettesben fordult elő,hogy káromkodott. Most mar társaságban is megengedte maganak. Ezerszer elmondtam neki,hogy ne beszéljen igy es tűrhetetlen a stilusa,de folyton azt mondja hogy o nem tudja megerteni es felfogni,hogy mi a baj ezzel es tarsasgban is képtelen ra.O nem akar bantani o nem akar alazni,o csak poenkodik es neki minden belefer.Amugyis azt vallja,hogy akit szeretunk azzal lehet ordítani, csunyan beszelni lehet allat,mert aki szereti az szereti ugyis es csak azzal teszi meg,mert vele olyan bensoseges a viszony.

Ebbol az eletem,hogy ezen vitazok vele es probalom megertetni vele,hogy ezt nem szabad,nem illik,ez rombolo es megalazo ez banto. Megy a vita,hogy o viszont nem tudja felfogni,hogy miert problema es nem tudj hol a hatar…


2022. ápr. 16. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki
2022. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem normális.

Én is azt vallom hogy nem kell sértődékenynek lenni. De vidám sziporkázó csipkelődés és a vicces beszólogatás teljesen más, mint ha társaságban csúnyán beszélnek az emberrel. Az tiszteletlenség és megalázó.

Az ilyen ember nem szereti a másikat! Ennél csak rosszabb lesz az évek múlásával.

2022. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, h tűröd. Igazából most is csak az a problémád, hogy mások előtt beszél így veled, nem az h egyáltalán csúnyán beszél veled.

Attól, hogy ezerszer elmondod nem fog megváltozni. Miért is tenné? Hiszen csak jár a szád egy kicsit, utána megunod és ő meg simán folytathatja. Én a 2. ilyen után kidobtam volna. (Azért nem az első után, mert nem verésről meg pofontól van szó)

2022. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem az, de ostobán tűröd. Nem vitázol vele, hanem tűröd hogy alázzon. Elég nagy különbség.


Élvezd csak tovább.

2022. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd évekkel később visszagondolsz erre a kérdésedre és rájössz, hogy akkor még lehetett volna változtatni.


Jusson eszedbe, hogy mi megmondtuk!!!

2022. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hord el mindenféle szemét trógernek amikor vannak ott más korabeli vagy fiatalabb nők is. Úgy fog égni mint a Rejsztág. Majd tudasd vele néhány alkalom után, hogy ez neki belefér hiszen azt mondta!
2022. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egyszer egy pasi azt mondta bármi ami negatib es megteszik a nővel annak csak annyi az oka miert ne.

Csak ezert teszik mert hagyod.

Más oka nincs

2022. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*negativ
2022. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig normális, amíg tűröd. Senki nem kényszerít rá. Az életedet te alakítod. Miért akarsz valakit gyökeresen megváltoztatni? Miért nem keresel olyat, aki neked megfelel.
2022. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem igazán értelek!

Nem mindegy, hogy ő mivel magyarázza a bunkóságot? Ha nem tetszik neked kell kimondani, hogy ezt tovább nem tűröd. Ha nagyon szereted ultimátumként, de ha van egy kis eszed, akkor felesleges húzni az időt, aki azt hiszi, hogy azzal, hogy azt mondja szeretlek bármi eltűrhető, az érzelmi analfabéta, nincs vele mit tervezni.

2022. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!