Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nektek 10 nőből hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek 10 nőből hány ír vissza??

Figyelt kérdés
Nekem ha 1 összejön az már csoda...
2022. ápr. 16. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hol? Itt?

Randi oldalon?


Nem szoktam írogatni senkire. De szerintem, ha normálisan közelítesz akkor válaszolni fognak, bár kevés az információ.

2022. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol írsz rájuk. Általában én gyűlölöm ha rám irogatnak vadidegen emberek. És ezzel nagyon sok más nő is így van. Mindennek megvan a maga helye. Az ilyen hely meg egy randi app. Ha ott nem írnak vissza akkor az már kicsit gáz, főleg ha elötte matcheltetek.
2022. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
10bol 10 ne tudja h letezek, de ha tudna is 0 lenne
2022. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol? Itt pl. Semmire nem válaszolok
2022. ápr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
84%
10 nőből 2férfi és 1nő ír nekem vissza itt.
2022. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha társkereső oldalra gondolsz, a 10%-os válaszadási arány jónak számít még akkor is, ha nem sablonszöveggel kezdeményezel, hanem egyénre szabott levelet írsz. Nekem volt olyan a társkeresőn, hogy rászántam az időt egy nap, leültem a számítögép elé, és személyre szóló levelet írtam kb. 30 nőnek, s közülük egyetlenegy sem válaszolt. De általában, mondjuk egy hónapos átlagban nagyjából minden tizediktől jött válasz. S persze ebbe bele kell érteni az elutasító válaszokat is. Manapság a társkeresőkön való keresgélés egy átlagos férfinak tűkeresés a szénakazalban.
2022. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14 feltehetően női reakcióra írtam rá, ebből pont 11-en írtak vissza. Mindegyiket erősen burkolt ismerkedési céllal írtam.

Az idősebb korosztály nyitottabb, míg a fiatalabbak nagyon bizalmatlanok.

2022. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
5: :DDDDD
2022. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Megvan a trükkje ennek én kb 10000 nővel beszéltem randim 2 volt 2. Randim nullaXD

Na de a kezdő duma megvan Szia! Géza vagyok van kedved beszélni vagy ismerkedni velem?:) innen meg csak lökd a bókokat.

2022. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!