Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátomnak ne jusson eszébe megkérni a kezem?

Figyelt kérdés

ugyanis ő betegesen féltékeny, amiért most már tizedjére akarok vele szakítani, mert mindemellett másokkal flörtölget mindig

és most bizonyítani akar (mint minden veszekedés után)hogy mennyire szeret, meg nem lesz velem ilyen.

és most nem akarok vele szakítani, mert kint dolgozik és tuti az lenne, hogy azt hinné mert megcsaltam és nem akarok a családja/bárki előtt leégni, hogy milyen szemét vagyok, a barátom kint dolgozik értünk én meg itthon kidobom, szóval úgy gondoltam megvárom míg hazajön, várok még egy veszekedést és vége

de kintről most olyanokat ír, ami arra utal, hogy hazajön és megkér.

ha itthon ezt elutasítanám, megint én lennék a szemét. hogy ő mennyi mindent megtesz értem, milyen rendes gyerek, a családja elásna engem a föld alá, és a szüleim sem tudnak arról, hogy kikészít engem, mert a szemükben jófiú, és nem hisznek nekem.

ötlet?


2010. szept. 15. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
célozgass, hogy nem akarod a lánykérést. mást nem tudok mondani.
2010. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek nincs hozzá semmi köze, sem a te, sem az ő családjának.

Ha genyó, vágd ki a francba. Azt hiszed egy gyűrű mindent megváltoztat? Meg: nehezebben tudod kirakni a szűrét ha összeköt a házasság.

2010. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

már szakítottam amúgy visszaadtam a lakáskulcsot, mire az anyja szabályosan közölte velem, hogy haragszik rám, és ne veszekedjünk!

én meg csendes jó kislány módjára bólogattam.

habár bennem van, hogy adok még esélyt a páromnak, de semmi esetre sem eljegyzéssel akarnék indítani

ok célozgatok, hogy korai lenne

jó ötlet

habár most túl szép sms-t írtam neki

majd letöröm

szabályosan szemétnek érzem magam

2010. szept. 15. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre magad a családja véleménye miatt.
2010. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elöbb nem ártana,ha eldöntenéd,hogy mit is akarsz valójában!Ha eldöntötted,hogy vége,akkor legyen is vége és ne tántorítson el az,hogy ki mit fog szólni.Ez a te életed!Ha szar neked maximum mindenki sajnál vagy vállat von,átélni akkor is neked kell!

Ha úgy döntesz,hogy vele maradsz,akkor is közöld vele,hogy nem érzed elég biztosnak a kapcsolatotokat,legyen ő is partner abban,hogy újra meglegyen a lángolás.

Az a létező legrosszabb megoldás,hogy bizonytalan vagy,de szerelmes sms-eket küldözgetsz neki!!!!!!!

2010. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azért vagyok bizonytalan, mert amikor nincs semmi baja velem, akkor olyan szép a szerelem

de amikor "bekattan" féltékenyen utál engem, akkor úgy érzem beleőrülök, és a magam védelme miatt akarok szakítani

olyan mintha két énje lenne, nem tudom melyik az igazi.

akkor írok neki szépet, amikor úgy érzem, tehát nem hazudok.

őszintén írtam neki azt is, hogy nem bírom tovább.

amikor nem bírtam tovább.

tehát ahogy ő áll hozzám én is csak úgy tudok hozzá.

szóval neki kellene döntenie

csak a baj az egészben hogy ő nem lát ilyen globálisan

vagy azt bizonygatja, hogy nem lehet bennem bízni, vagy azt, hogy velem akarja leélni az életét, mert úgy szeret.

ő nem látja önmagát kívülről.

már írtam neki, hogy egyszer szeretsz, egyszer utálsz, ez nekem nem kell.

erre a reakció nem egy átfogó, elemző beszélgetés volt a részéről, hanem húú de én szeretlek, ne hagyj el, nem bírok nélküled élni.

ja.miután kiosztott, hogy pasizok, és neki kellene engem kidobnia.

és mivel én nem látok normálisnak egy ilyen kapcs-t szakítani akarok persze, viszont szeretem őt.

2010. szept. 16. 10:55
 7/8 A kérdező kommentje:

szóval a jelenlegi helyzetet tekintve, nekem most az is elég lenne, ha nem kér meg (bizonyításból.mert nem igaz szeretetből tenné)

de minél jobban tartom vele a 3 lépést, hogy még nem akarok komolyabbat, szerintem annál jobban akar majd bizonyítani

és én szerintem az igaz szerelem nem egy ilyen lángoló, mardosó dolog hanem egy állandó, nyugodt egymást megértő, segítő odafigyelés, ami időtlen időkig tart, nem pedig húúú de szeretlek, előtte meg ne pasizz!!

ez annyira éretlen felfogásra vall.

2010. szept. 16. 11:03
 8/8 nagyviri ***** válasza:
Szerintem a te felfogásod is eléggé éretlen. Egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy a családja vagy a te családod mit szól hozzá, hanem az hogy ti hogy érzitek magatokat benne. Ha nem tetszik a féltékenykedése, akkor ülj le vele és felnőtt ember módjára beszélj vele, hogy ez neked nem tetszik, és ha nem változik meg, akkor ne is számítson arra hogy vele maradsz. Ha meg tud változni akkor szerencséd van, ha nem akkor meg lécelj le, mert ez hosszú távon csak megmérgezi még a szépen telt napjaitokat is.
2010. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!