Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért akadt ki a Tinder-csaló filmen, miközben nők milliói élősködnek férfiakon házasságban, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Méghozzá úgy hogy a világ legtermészetesebb dolgának tekintik, hiszen: "hát egy nő csak nem fog egy pénztelen senkivel élni".

2022. ápr. 18. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Engem az emberi hülyeség mindig lenyűgöz.


Talán azért, mert a pasikról köztudott, hogy az anyjuk szívét is kivágnák a punciért, ezért ez fordítva meglep.

2022. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azért ment a nagy "ledöbbenés", mert egy hatásvadász, fos filmről beszélünk.
2022. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Na akkor nézzük fordítva a dolgot.

Te élnél együtt egy pénztelen senki nővel? Fizetnéd egyedül az albérletet, etetnéd a nődet, fizetnél neki mindent?

2022. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod hogy a legtöbb kapcsolatot nem a pénz, hanema szeretett tartja össze?

Amúgy is a párkapcsolat egy közösség. Ahol jó esetben nincs olyan hogy “te” pénzed, “én”pénzem. Csak olyan van hogy a “mi” pénzünk.

2022. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"nők milliói élősködnek férfiakon házasságban, párkapcsolatban?"


Erre mondta Dr. Csernus, hogy ezt azzal lehet megcsinálni aki hagyja magát.

Miért hagyja magát?

2022. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Mert azok akik kiakadtak, más nők, mint akik élősködnek.

Mért akad ki egy lopáson egy férfi, amikor férfiak százai vannak börtönben lopásért?

2022. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Mondok valami meglepőt: én is keresek pénz, soha nem élősködtem. Meg lehet lepődni ezen is.
2022. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Facebook csoportokban nagyon ment a film és rengeteg hozzászólás jött. 2 fajta nőt láttam kiakadni:

- Az egyik kategória a cicababa, aranyásó szintű volt. Ők érthető, hogy miért akadtak ki.

- A másik kategória a finoman szólva sem szép, bőven 30 feletti női korosztály, akiken érződött, hogy úgy eleve a férfiakat nem bírják.


Minden más, hétköznapi, normális nő röhögött a filmben látott csajokon.

2022. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadtam ki, hogy hogyan élhet valaki ennyire mesevilágban.


Azt nem tudtam eldönteni, hogy annyira nagy az egója, hogy komolyan azt hiszi, hogy majd egy idegen odamegy hozzá, kiragadja a szánalmas szürke kis fos életéből és megeteti egy helyen, ahova a felső tízezer jár, majd felülteti a magángépére, mindezt a nagy semmiért cserébe... Vagy annyira semmi önbizalma nincs, hogy eltűri közben a pulyát meg az expicsát és még hitelt is vesz fel az élmény után.



Sajnálom, én próbálom érteni, de nem megy. Nő vagyok, mindig is társat kerestem, akinél magasan húztam meg a lécet, de az, hogy valaki ennyire hülye legyen, hogy 30 éves fejjel hisz a hercegben, aki pitizik neki... Ez rettenet szánalmas.

2022. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadtam ki, hogy felnőtt nők Disney mese szeru kapcsolatra és szerelemre vágynak (azt hiszem, ez szó szerint el is hangzott a filmben), plusz komolyan, aki egy ismeretlen emberrel egy másik országba utazik…bocsnanat, de egy felnőtt embert, aki ennyire felelőtlen, egyszerűen nem tudom sajnálni.

Nem mondom hogy okes amit a srác csinált,de csak azzal lehetett ezt eljátszani, aki önként, gondolkozás nélkül belement. Nem tudtam sajnálni ezeket a nőket.


23M

2022. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!