Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy esélyem egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy esélyem egy szép lánynál hogy nem vagyok bulizós, nem vagyok túl bőbeszédű, nem vagyok a társaság középpontja?

Figyelt kérdés

Nem cigizek, nem iszok.

Pár hónapja sportolok.

Úgy vetem észre hogy háttérbe szorulnak azok akik nem a menők táborát erősítik.


2011. júl. 8. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

hát, ha a szép lány olyan, amit te leírtál, hogy milyen NEM vagy, akkor bocsi, de nem.

de attól, hogy valaki szép, még lehet normális, hozzád illő is és akkor igen.

2011. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

Ha te büszke vagy magadra és hiszel magadban, elfogadod azt, amilyen vagy, akkor te is menő leszel. Amíg csak másnak akarsz megfelelni és szorongsz azon, hogy most akkor jó vagy-e, addig nem leszel menő. Ilyen egyszerű!


Ezt hívják határozottságnak! Egy magára valamit is adó nő nem áll le egy beszari görccsel. A nők mellett dominánsnak kell lenni, meg kell tudni védeni őket.

2011. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak ilyennek lenne esélye. Ha még kedves, értelmes is vagy és nem életcélod minden nőnemű személyt megfarkalni akkor éppen az esetem lennél.
2011. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van életcélom. 2 éve már hogy biztosra tudom hogy mivel fogok foglalkozni ha végeztem a sulival.
2011. júl. 8. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy pozitívum hogy nem hajtasz többiek után.

Csak önbizalom problémáid vannak,attól még valaki nem menő

mert cigizik meg iszik.

Sőt az később csak egy szánalmas pancser lesz.

Te pedig pár év múlva röhögsz az ilyen embereken.:)

A legfontosabb az hogy elfogad magadat annak aki vagy.

Szeresd magadat és akkor másik jobban fognak viszonyulni

hozzád.:)

2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2011. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen! én szép vagyok és mindig az ilyen fiúkat kerestem már 15 évesen is! de már házas vagyok...


a lényeg viszont, h igenis vannak olyan szép,okos lányok akiknek ez jön be. de nem mindegy,hol keresgélsz. ha pl van olyan sport,amit űzöl,egy hobbi,egy közösség ahová jársz,na ott keresgélj. buliban,diszkóban ilyen lányt nem nagyon találsz,illetve,ha meglátsz egy csendes,visszahúzódó,halkszavú szépséget,akkor ő a te embered!!!


sok sikert!!! belőled kéne több nem ebből a sok nyikhaj kis nyálgépből

2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a kedvesség, hanem a dominancia számít legjobban jegyezd meg!
2011. júl. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!