Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megváltozott egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megváltozott egy új társaság miatt, én meg csak nyelem a problémákat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt én 20 ő 22.egy új haveri társasággal szokott mostanában bulizgatni,de egyre sűrűbben,most a nyár az a balatoni partykról szólt(hetente 2 szer is lejárt), de mondván fiú buli van így én nem mentem,de nem is vagyok az a bulizós fajta.

amióta velük van nagyon megváltozott,leültem vele megbeszélni azt mondta hogy annyiban változott hogy mostanában jól érzi magát....ez is rosszul esett mert akkor magyarán velem nem érzi jól magát? az utóbbi időben sokat veszekedtünk,mivel egyedül élek nagyon egyedül érzem magam és szóvá tettem hogy elhanyagol (a munkája miatt is van többet távol,másik városban dolgozik),akkor szakítani akart,akkor megegyeztünk és mondtam hogy türelmesebb leszek,de észrevettem hogy ez annyit jelent hogy nyelem a problémákat és rettentően egyedül érzem magam. nagyon elhanyagol. és nem tudom vele megbeszélni mert akkor megsértődik és neki az a legkönnyebb hogy kimondja hogy akkor hagyjuk az egészet..


2011. aug. 27. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki és keress egy olyan pasit aki foglalkozik veled,ennyi
2011. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű:Szakíts vele, ha nem vagy boldog mi értelme van?
2011. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
mi értelme van 20 évesen egy rossz kapcsolatban lenned? nem tetszik, cseréld le.
2011. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 évet eldobni nagyon nehéz,és 2 hónapja ilyen előtte nem volt gond.
2011. aug. 27. 17:53
 5/5 napietus ***** válasza:
pedig neki nem lenne nehéz. most eldobsz 5 jó évet, ami már úgyse fog visszajönni, vagy begyűjtesz még 5 sz*r évet és utána lépsz. a döntés a Tied.
2011. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!