Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már hogy valamive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy valamivel "büntettétek" a párotokat ha megbántott vagy hülyeséget csinált? Pl. nem álltok vele szóba egy-két napig, ilyenekre gondolok. Mivel, és mi volt a kiváltó ok?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült kiengesztelnie titeket?
2022. ápr. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
egyszer volt hogy a csajom büntetett és nem kersett 3 napig, olyan szép volt aza 3 nap hogy töbet nem is kerestem soha
2022. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Kinőttem abból, hogy játszmázós picsa legyek bocs.


Ha bajom van, arról tud a másik és azt is tudja, mi a bajom. A bajaimra megoldást akarok találni, ahhoz meg nem árt nem baszakodni egymással.


Én is úgy vágnám ki az ilyen csenddel verő meg durcikázó nyomorultakat fordított esetben, mint a huzat.

2022. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a kommunikáció híve vagyok, nem a hisztié, büntetésé. Ha valamivel megbánt, azt megbeszéljük, nem pedig duzzogok. Bár nem nagyon fordult még elő hogy megbántott volna.
2022. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok már óvodás.

Ha valami problémám lenne, face to face leülnék vele, elmondanám, mi az, ami miatt úgy éreztem, hogy megbántott, meghallgatnám az ő szemszögét is és valami konklúzióra jutva kitalálnánk valamit, hogyan tudnánk ezeket elkerülni a jövőben.

2022. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem a kutyám hogy büntivel neveljem.

Olyan előfordult hogy egy darabig (értsd: kb fél óráig) nem szóltam hozzá mikor megbántott, de nem büntetésből hanem hogy legyen egy kis időm lehiggadni mielőtt megbeszéljük a dolgot - ezt neki is elmondtam akkor hogy kérek pár percet.

2022. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, kidobtam.
2022. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem büntetem, ha nagyon felidegesít, levisítom, de ilyenre nagyon-nagyon ritkán volt példa az elmúlt 11 évben. Elég békések vagyunk szerintem.
2022. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem büntetem, hanem menekülök.

Mikor bekattan az agya es ordit veszekszik fenyeget.

El kell menekulnom tole.

Amikor x nap mulva képes már értelmes beszédre, normális, akkor találkozunk.

2022. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:

Mindig elcsodálkozom, hogy vannak emberek, akiknek az a szitu, amit a 8-as leírt, teljesen megfelel és szerintük ez normális.

Egyébként nem szoktuk megbántani egymást, ha mégis sikerül szökőévben egyszer, akkor csendben vagyunk 10-20 percet, amíg lehiggadunk, átgondoljuk, hogy nem csak túlreagáljuk-e, megfogalmazzuk, hogy mi bánt és hogyan lehetne jobb, majd megbeszéljük.

2022. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!