Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről ? Zuhanyzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről ? Zuhanyzás, borotválkozással kapcsolatos probléma.

Figyelt kérdés

Utólag jöttem rá,hogy inkább ebbe a témakörbe passzolna. Tehát a kérdésem. ( Másikat kértem töröljék )

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.


Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?


Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.


Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.


2022. ápr. 22. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka keményen rá van akadva a srácra... Feltételezem, hogy van paraván a zuhanyzóban, szóval semmilyen szexuális dolgot nem látok bele, de az, hogy amint hazaér, máris utána megy, azt mutatja, hogy túlzottan oda van érte.

Mi az, hogy nem mersz erről beszélni a sráccal? Ha erről nem, akkor miről igen? Teljesen alapvető, hogy felhívod rá a figyelmét;ez túl erős függés. Nem értem miért lenne veszekedés belőle.

2022. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szexuàlis dologra gondoltam.Csak szàmomra fura ez a szitu.Fordított esetben ha én zuhanyzok apukàmnak esze àgàban sincs bejönni.
2022. ápr. 22. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért lakik meg mindig otthon? Mert ha lenne lehetősége elköltözni, és ennyi idősen már illene, akkor valószínűleg beteges ragaszkodásrol van szó és arról, hogy képtelenek leválni egymásról.
2022. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Most attól eltekintve, hogy hozzám sem járkált be már olyan 7-8 éves korom után egyik szülőm sem, szerintem ez szokás kérdése. A borotválkozás annyira nem intim (mármint ha az arc borotválására gondolok :D ), hogy aközben ne lehessen beszélgetni, a zuhanyzós téma meg ha így szokták meg az adott családban, nekik ez így természetes, lehet fel sem tűnik, hogy mi történik, nekik ez nem fura. Nekem is az lenne, nem azért, csak ebben én nem látok különösebben semmi olyat, amit szóvá kéne tenni. Értem, hogy mi zavar, és én sem teljesen vágom, hogy mégis mi olyan rettenetesen fontos megbeszélnivalójuk van, ha együtt is élnek meg minden, hogy az ne érjen rá még a zuhanyzás után, de a fentebb említett magyarázat mentén, hogy náluk ez így megszokott, nem gondolom, hogy kóros vagy beteges lenne.


Az, ha a párod még gondolat szintjén sem hajlandó veled közös jövőt, elköltözést, szüleitől távolabbi életet tervezni, na AZ kóros lenne. De ezt én simán ráfognám a "más ház, más szokások" magyarázatra. Nekem az volt a természetes gyerekként felnőve, hogy apámat egy szál alsógatyában láttam kb nonstop otthon (vendégek nem nagyon jártak hozzánk, de ha jöttek, nyilván akkor felöltözött), belegondolva valószínűleg sokaknál ez sem biztos, hogy normális jelenség lenne.

2022. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez családfüggő. Én páromék is bejárkálna egymáshoz, semmi nagy cucc nincs benne szerintem, senki nem lát szexualitást a fiában/anyjában. Egy ilyen berögzött szokást nem fog megváltoztatni 30 évesen. Majd ha összeköltöztök, nem lesz ott az anyja, hogy bejárkáljon.
2022. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
5. 6 éves korom óta nem mutogatom a pöcsöm rokonoknak.. Ne legyünk aberáltak már na.
2022. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!