Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen érzéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzéseket váltana ki belőled egy ilyen beszélgetés? Mire következtetnél?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolat, ahol már az elején lefektettétek a szabályokat. Mindketten elmondtátok, hogy mi fér bele a kapcsolatba, és mi nem.

Lányként van egy fiú barátod, akire bizonyos okokból féltékeny a pasid. Volt már gond ebből, de nem volt tragédia, megbeszéltétek. Most ugyanezzel a férfival csinálnál olyat, ami nagyon a határát feszegeti annak, ami a pasidnak belefér, ezért felvázolod a szituációt, és kvázi engedélyt kérsz tőle. Erre a pasid ezt válaszolná: "Én soha senkitől nem foglak eltiltatni, mondtam már.. ezek a te döntéseid. Tudod jól mit veszíthetsz."


A) komoly gondok vannak, és annyiszor került már ilyen helyzetbe, hogy kezd lemondó lenni és a szakítást fontolgatja

B) megbízik benned, csinálj vele programot nyugodtan, de tarts be a határokat, különben elveszted a bizalmát

C) gyerekesen viselkedik, aki burkoltan a szakítással fenyeget, és elkaszálja a kapcsolataidat ezzel

D) magabiztos; elenged nyugodt szívvel, mert úgy gondolja sokkal jobb választás vagy számára, mint akivel programot szervezel

E) valami mást (leírom kommentben)


2022. ápr. 23. 12:57
A kérdező szavazást indított:
A
B
C
D
E
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy kapcsolat, ahol már az elején lefektettétek a szabályokat."


Ha már az elején le vannak fektetve a játékszabályok, akkor ahhoz mindkét félnek illik magát tartania. Tehát nem feszegetünk határokat, nem provokáljuk a másikat, nem teszteljük a tűrőképessége határait, hanem a megbeszéltekhez tartjuk magunkat mindketten.

Persze ez attól is függ, hogy mennyire részletesen vannak lefektetve azok a bizonyos játékszabályok.

Én személy szerint nem hiszek a férfi-női barátságban, főleg úgy nem, hogy valamelyik (vagy mindkét) fél párkapcsolatban van. Az esetek többségében ebből mindig van valamilyen konfliktus, mert az illető párja, nem tudja tolerálni, hogy "barátkozik" egy ellenkező neművel.

Igen, ritkán vannak kivételek, de egyre több olyan esetet hallok ahol egy ilyen barát miatt történik végül szakítás.


"Én soha senkitől nem foglak eltiltatni, mondtam már.. ezek a te döntéseid. Tudod jól mit veszíthetsz."


Mindenki a saját gondolataiért, tetteiért felel. Sok mindent meg lehet csinálni, de akkor számolni kell a következményekkel, és vállalni a felelősséget. Szerintem ez azt jelenti, hogy nem akar korlátozni, de a választási lehetőség a te kezedben van. Magyarul döntsd el, hogy melyik pasi a fontosabb.

2022. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem fenyegetőzik, hanem szimplán, higgadtan közli, ő nem akar engem behatárolni, de ha olyat teszek ami neki nem fér bele-tehát elmegyek a haverommal- akkor szakítás lesz.


Vagy a b.

2022. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
C. Tudod jól, mit veszíthetsz?
2022. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kb azt jelenti, hogy bár egyáltalán nem örül a dolognak, de nem akar eltiltani senkitől, így nem mondja, hogy nem mehetsz, viszont ha átléped a határokat, akkor szakítani fog veled.

Amúgy én a helyedben nem mennék, mert egyértelmű, hogy a párodnak ez rosszul esne és te is érzed, hogy ez már határeset, hogy belefér-e vagy nem.

2022. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen szabályok voltak lefektetve ha az nem, hogy belefér e ellenkező nemű barat? Nekem kb ez az első, amit elmondok, hogy nem fér bele, hacsak nem tényleg gyerekkorbol való.
2022. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Alapból nem kezdenék olyannal kapcsolatot, aki kukiban meg puncikban látja a világot.
2022. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!