Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet tudni, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy csak szexuálisan érdeklődik, netán komoly az érdeklődése egy férfinak? A mondanivalója tartalmáról lehet következtetni vagy ez mindenképp később derül ki?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag új kolléga, szimpatikus és szerintem vonzó férfi, nálam idősebb. Kedvelem a stílusát, de többre nem gondoltam. Még a gyerekéről is beszélgettünk, szóval teljesen barátinak volt a fejemben, ő mesél róla.


Aztán egy ideje már közvetlenebb volt velem, és finoman, de flörtölgetve beszélgettünk. Közben vált biztossá számomra, hogy már többről van picit szó, mint barátkozás. Nem tesz nyílt szexuális utalásokat, max nagyon finom kétértelmű kifejezéseket rejt el a mondandójában, (egyébként zseniálisan csinálja, nem nyomul, és nem is túl távolságtartó, egyszerűen egyértelműen kiérezhető az érdeklődése, hogy éreztesse azért ezt, és kedvesen fogalmaz, de semmi direkt célzás, tiszteletteljes). Látom, hogyha akarnám, lecsaphatnám a magaslabdát, és meglepődtem, hogy ilyen határozottan, de finoman nyitott felém.


Viszont nem tudom, mi a szándéka. Azt sem, hogy házas-e, és csak szexet akar, vagy elvált.

Én nem akarnék belegabalyodni semmibe komolyba most, sem magánéleti zűrbe, a munka miatt gáz helyzetek lehetnek.

Miből lehet tudni, hogy csak szexuálisan érdeklődik, netán komoly az érdeklődése egy férfinak?



2019. máj. 31. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem mondja konkrétan hogy mit szeretne, akkor sehogy. A viselkedéséből tudsz esetleg következtetni egy két randi után. Viszont te is rákérdezhetsz, hogy mik a tervei. Nem biztos hogy igazat fog mondani, de próba szerencse.
2019. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván házas, és jó pasi csak otthon az asszony már nem ad neki figyelmet , kicsit feltolod az egóját arra jó vagy neki.
2019. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rockarc ***** válasza:

Semmibol nem fogod tudni, amig le nem fekszel vele, mert csak utana derul ki. Altalaban akiktol tartanak a nok, azt mas miatt kaszaljak el, ha nem oszinte a szandeka, akkor azert elobb utobb kibukik, hogy nem mindig mond igazat.


Bizony elo kell venni a kenyesebb temakat, es kozben figyelni, hogyan reagal, hogyan adja elo. Metakommunikacioban a nok osztonosek es verhetetlenek, nyugodtan kerdezz ra a csaladi allapotara. Vagytok mar olyan viszonyban, hogy ez ne legyen gond, es hallgass a megerzeseidre.


43F

2019. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván házas.


Csak a házas haverjaim szövegetik így a hálót hónapokon-éveken át, mert otthon az asszonytól megvan minden, így ráérnek. Egy facér férfinek ha bejossz (így vagy úgy), akkor randira hív, rád mozdul, nem hónapokig a gyerekéről mesél.

2019. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki randira hiv es egyre tobb idot toltotok egyutt, sokat beszeltek messengeren, ilyesmi. Kit izgat, hogy idosebb, egyaltalan nem relevans. Voltal mar kapcsolatban, nem? Az hogy alakult ki? Na, vele is ugy kellene. Semmi ordongosseg nincs benne. Az egyik valaszolo jol irta, hogy honapokat csak az a ferfi pazarol egy nore, akinek nem surgos a dolog. Es miert nem surgos neki?

Amugy meg addig SEMMIT ne tervezz vele, amig olyan alap dolgot nem mersz tole megkerdezni, hogy megis ki tojta a kolyket... Ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek akkor legyel komolyan veheto es egyenes.

2019. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hasznosak voltak.


- Nem vagyok biztos benne, hogy házas. (De h_lye vagyok, meg kellett volna csak figyelnem a kezét, ugye?.. Gyűrű nem rémlik) Plusz ami erre utalhat, hogy elég sokat is dolgozik.


# 4.

- Pont ez az, hogy nem szövöget hónapokon át, nem beszélgettünk úgy eddig soha, a gyereke is csak egyszer került szóba. Valójában nagyon is határozottan "rám mozdult", pont ezen lepődtem meg, hogy a munkakapcsolatunk ellenére kezdeményezett. Mondhatjuk, hogy 1-2 finom flörtölgetés után burkoltan elhívott, én voltam, aki ekkor terelte a dolgot, mert nem tudom, mi van, a körülmények neccesek. De az egyértelműen lejön, hogy nem lenne ellenére.


- egy bő tízes van közöttünk ráadásul ( ő 40-es)

- Elég kedves, figyelmes, a kedvemben jár. Én nem akarom, hogy sérüljön esetleg valaki miattam, ha mondjuk ő komolyat akarna, sem ebből fakadó problémát, ezért lenne jó tudni a szándékát. (Bár a nőzéssel tuti nincs baja, megnyerő a stílusa. De sose lehet tudni, én elég rég volt már, hogy ismerkedtem)


Az a baj, hogy én em mernék így belemenni ismerkedésbe vele jobban, jó volna tudni, mi a célja. De valószínűleg sajnos igazatok van, és ez csak úgy derülne ki, ha mondjuk találkoznánk. Csak ahhoz nem vagyok elég bátor, ugyanis elég kellemetlen helyzet lenne abból, ha mást akarunk, és még később együtt kell dolgoznunk. Túl félénk vagyok.. :)

2019. jún. 1. 12:17
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, lollypop!


Igazából én magam nem akarok annyira most komolyat a jelenlegi helyzetemben.. Talán mert félek tőle, vagy nem állok erre most készen. De ha rosszul sülne el a dolog kettőnk között, akkor is szembe kéne nézni 1-2 kellemetlen helyzettel.

2019. jún. 1. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Arra apellál, hogy majd TE teszel ajánlatot neki:


"Látom, hogyha akarnám, lecsaphatnám a magaslabdát"


Nem fog semmit direktben mondani vagy kérdezni, mert ha zűr lenne, akkor ő simán ki tud hátrálni belőle. Ezért tesz finom, 2értelmű(!) SZEXUÁLIS CÉLOZGATÁSOKAT.


Az önmagában is árulkodó, hogy flörtöl, szexuális töltetű megjegyzéseket tesz, de még azt sem tudom, hogy milyen a családi viszonya.


Ha bármi komolyat akarna, akkor ezek a dolgok már szóba kerültek volna.


Szóval a kérdésedre, hogy honnan tudhatod, hogy szex vagy kapcsolat érdekli a válasz az, amit te magad is megválaszoltál: szexuális célozgatások röpködnek, de komoly dologról meg lapít.

2019. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8

Köszönöm a meglátásaidat, jókat írtál, erre figyelni fogok!

Igazad van, bár egyértelműen kezdeményezett, de azért valamennyire óvatos, és "rám hagyta" az adott reakciómmal a kimenetelt. A kérdés, hogy ez az óvatosság a munkakapcsolat miatt van, hogy ne legyen kellemetlen ha nyíltan bepróbálkozik, mivel együtt is dolgozunk, vagy amiatt, amit írsz.


Mert ez az óvatosság olyan szempontból érthető,hogy

- elég necces ugyanis -ha nem is szorosan és nem naponta-, de munkakapcsolatban állunk.. Emiatt ha láttam is eddig is, hogy bejövök valakinek, nem szoktak kezdeményezni.

- igen, az elején flörtölve indított finom kétértelműséget is belecsempészve, de közben meg utána egy nagyon kedves és figyelmes hangot ütött meg, érdeklődést tanúsít. ( bár én elvonatkoztattam a kétértelmű kérdésektől, mert én sem akarok bajt, nyilván ilyenkor a másik is visszavesz.)

Ami még fontos lehet és árnyalja a képet, hogy kettesben sosem volt alkalmunk beszélgetni, eddig szigorúan csak kollégákkal együtt volt kommunikáció, és csak munkáról. (Ezért is nem tudom pl a családi viszonyát sem, hiszen eddig nem beszélgettünk csak munkáról, de még csak kettesben sem, ő sem tud rólam amúgy szinte semmit. Szóval bátor volt ez a lépése is.:D)


Köszi a támpontokat mindenkinek, külső szemlélőként ez könnyebb, figyelni fogom, hogy leszűrjem, amit kell!

2019. jún. 2. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 vagyok.


Is-is. Integrity ügybe keveredni önmagában is necces + utána kellemetlen lenne. Ha valami rosszul sül el, akkor könnyen kitáncolhat és rád hárítja - ezért kivár, teszi a szépet, de ügyelve arra, hogy az indirekt szexuális célozgatások elég 2értelműek legyenek ahhoz, hogy baj esetén ne kompromittálódjon, viszont te még vedd a lapot és te tegyél ajánlatot.


De simán elképzelhető, hogy megelégszik annyival, hogy flörtől és reakciót vált ki belőled, egy kis önbizalomnövelés és játék.


Amit biztosan nem akar az komoly kapcsolat. Aki komoly kapcsolatot akar, az komolyan is veszi magát, a másikat, a szituációt és elhívja randira egy(!)értelműen kommunikálja, érezteti a szimpátiáját/vonzalmát/érdeklődését és nem 2értelműen célozgat. Akkor is ha félénk, csak akkor lassabban.


A gyerekéről mégis mesélt.

2019. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!