Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi baja lehet velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem teljesen a párom terhére vagyok, nagyon megváltozott. Nagyon agresszív lett. Minden férfi ilyen lesz idővel? Írok pár példát.

-Múltkor elszaladtam a boltba autóval mert sok dolgot kellett vennem, mindent össze is írtam, ő kérte hogy hozzak egy karton sört is abból amit szeret. Nem volt a boltban kartonos abból, de a polcon találtam még pár darabot, azt megvettem, meg mellé még egy más fajtát amit szintén tudom hogy szeret. Mikor hazamentem le lettem cseszve hogy nem érti miért nem tudok egy ilyen “k.rva egyszerű kérést” teljesíteni, mikor mondtam neki hogy nem volt a boltban, közölte hogy akkor menjek át másik boltba…

-Alig szeretkezünk, de ha mégis kb utasítgat, és ha nem tetszem meg amit mond akkor erőszakosabb lesz, és mikor rákérdezek azt mondja hogy “belefáradt az ellenségességembe”

- Voltam vásárolni ruhákat a lányunknak, és gondoltam a férfi a részlegen is körülnézek. Vettem neki 2 inget ami úgy gondoltam hogy tetszeni fog neki, és alsógatyákat is, úgyis mindig panaszkodik hogy utál vásárolni. Mikor otthon megmutattam neki ideges lett hogy minek költők rá feleslegesen, ezen tökre meglepődtem, mert azt hittem örülni fog.

- Egyik nap apukám felhívott hogy egy régi ismerősöm meghalt, szomszédok voltunk. Eléggé lesújtott a dolog, mert a nő csak 3 évvel volt idősebb nálam. Töltöttem magnak egy pohár bort mert úgy jól esett, erre mikor hazaért él látta alkoholistának hívott, és felelőtlen anyának hogy a gyerek előtt iszom, mikor ő ezt nagyon gyakran megteszi.

Nagyon sok ilyen és efféle eset volt még. Nem tudom mit szúrtam el. 35N



2022. ápr. 23. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon rendes nő vagy. Meg sem érdemel…
2022. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit, most jött elő a valódi énje, amit olyan gondosan titkolt előled.Belefáradt a jó fiú szerepébe.
2022. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ugye ezek a pasikra mondjátok ti nők, hogy nekem ilyen igazi férfiak kellenek!

Nos, tessék, élvezd azt amit választottál!

2022. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
nem változott meg, hanem mindig is ilyen volt, csak neked ez eddig tetszett (az agresszív kanokra buknak a libák)
2022. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
3-as, a teszetosza lúzer is lehet gyökér.
2022. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez az énje akkor jött elő, mikor más jött a képbe. Nem volt jó neki semmi, folyton csúnyán beszélt velem...


Nem szeretnék vészmadárkodni, csak nekem rögtön ez ugrott be.

2022. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
#5 Félreértettél! Én a tökéletes igazi férfiakat írtam, hogy azt válasszák a nők, a kérdező, aztán kiderül, hogy a szexen kívül egyáltalán nem igazi ffi, inkább ahogy írod lúzer gyökér, beképzelt hülye.
2022. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos biztos, hogy ez csak rosszabb lesz.
2022. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
2022. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!