Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátomat, néha úgy érzem boldogabb lenne az életem nélküle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször érzem azt, hogy zavar engem a jelenléte és idegesít sok dolog, amit csinál illetve amit csinálnia kellene, de nem teszi.

Mindketten dolgozunk, nagyjából ugyanannyi a szabadidőnk, mégis az itthoni teendők kb 80%-át én csinálom. ( főzés , mosás, takarítás, mosogatás és egyéb házi munka szerinte a nö dolga munka mellett IS ) Van némi kivetnivalóm ebben, de mivel kicsit segít ezekben ezt még el tudnám engedni. A fő problémám inkább az, hogy ahogy egyre jobban kiismerem őt, mindig egy kicsit kiábrándulok belőle. ( sokszor tesz sértő megjegyzést a külsömre,aztán ha mondom neki hogy ezzel megbánt jön azzal hogy " csak vicceltem". Nagyon csúnyán beszél másokról, sokszor használ obszcén kifejezéseket indokolatlanul. Minden, mindenki rossz, csak ö a jó vagy éppenséggel az áldozat. Munka előtt folyton csak mondogatja hogy így nincs kedve munkába menni, úgy nincs kedve... mondtam neki hogy ezt fejezze be, elveszi mástól is az életkedvét. Ezeket csak azért soroltam fel hogy legyen pár példa hogy mi az, ami engem zavar)

Sok dologban nem ért velem egyet, máshogy látjuk a világot,

a jövőt. Emelett úgy érzem állóviz a kapcsolatunk, nem haladunk sehová benne.

Már többször is mondtam neki hogy hogy érzem és hogy változtatni kellene, elmondtam az érveimet. Megsértödik ideig óráig, pár napot kedveskedik, majd minden megy tovább, mintha mi sem történt volna. Kiszerettem belőle és azt hiszem most látom csak a valódi énjét. Talán már rendbehozni sem akarom, néha azt gondolom egyedül boldogabb lennék.

A gond az hogy együtt élünk, és egyikünk sincs olyan helyzetben hogy egyik napról a másikra összepakoljon és lelépjen. Közösen béreljük a lakást, nekem nincs hova menni, neki maradnának a szülök, de szerintem esze ágában sincs elmenni. Most mit tegyek?


2022. ápr. 23. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, és bérelj egy szobát.
2022. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy nagy levegőt, és szakíts! A leírtakból úgy tűnik, felesleges tippeket adni, rég túl vagy azon, hogy javítani akarnál a kapcsolaton.

Ha fenn tudod tartani a lakást, akkor készülj erre, de keress alternatívákat a költözésre, kisebb lakás, társbérlet, mielőtt ezt megmondod neki.

2022. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így tényleg semmi értelme és nagy hiba lenne csak azért bennemaradni, mert most közösen bérlitek a lakást és nehézkes lenne a költözés. Mindenképp szakíts, a lakásra meg lesz megoldás. Mikor kiköltözöl, visszakapod a kaució rád eső részét, azzal is számolhatsz. Ideiglenesen a szobabérlés is lehet jó opció, de ha egyedül is tudnád fizetni a mostanit, akkor megpróbálhatod meggyőzni, hogy költözzön ki ő. Akár a szüleihez, akár másik albérletbe. Nézd végig a lehetőségeidet, biztos lesz megoldás, de ebben így ne maradj benne sokáig.
2022. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod nagyon hasonlít az én exemre, ő is hasonlóan viselkedett.

Egyértelmű, hogy mit kell tenned, szakítani. Hidd el, van olyan férfi, aki kérés nélkül besegít a házimunkában, a párod egy idióta, hogy mindent tőled vár el. Ha pedig abban leli örömét, hogy téged gúnyol, hát annál nagyobb taplóság nincs a világon... Más férfi inkább csodálna és dicsérne téged, nem pedig csúfolna.

Azt is meg merem kockáztatni, hogy nem is szereted már őt, csupán a megszokás miatt vagy vele. Azt javaslom, hogy kezdj el spórolni és új lakhatás után nézni. Addig pedig bátran mondd el neki, hogy megbánt téged, ha valami olyat mond vagy tesz, ne szorítsd magadba az érzéseidet. Ha pedig sikerült megoldani a lakhatást, akkor menj el amilyen gyorsan csak tudsz

2022. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Amig szakitás utani jövőkeped sincs addig nem tudaz nem dogsz szakitani.

Az egesz arrol szol csak amit leirtal mit hagynál ott mi a bajod.rajta van a fókuszod.

Aki szakit azt a jövő erdekli. Hogy ezt is azt is amazt is csinálná már nelkule. De jo hogy nem lesz benne zavaro tényező. Az ilyen az aki már elengedte a másikat, es szakítani is tud ill fog.

Te még azt nézed csak, hogy ő zavar téged(nyom a cipő)

De azt nem, hogy utána mi lesz(leveszed es mezitláb jársz?)

2022. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, sok tervem van a jövőre nézve. Magamra akarok alapozni, nem másra. Csak azt nem tudom most hogy lendüljek túl egyről a kettőre. Mert ha én megyek el oda a jelenlegi munkám is, nemcsak a párkapcsolat.
2022. ápr. 24. 00:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj, ha ez jó munka. Neki is kellemetlen lesz a nappaliban csövezni, ha ragaszkodik a lakáshoz.
2022. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ez az egyetlen albérlet a környéken. Keress mindenképpen megoldást. Feküdj rá ezerrel. Kollégáknak is szólj, hogy albérletet, szobát vagy munkásszállót keresel, szóljon, aki tud valamit. Elvégre ők is laknak valahol, és onnan be tudnak járni.

Gondolj bele, ha a pasid szakít, akkor mit csinálsz? Jobb minél előbb megoldást találni a költözésre. Aztán amikor fixen van hova menni, elég, ha akkor közlöd, hogy szevasz van.

2022. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem akarsz szakítani és külön költözni de vele se akarod folytatni. Hát akkor sok sikert a semmihez.
2022. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen azt kerdezed, hogy hol lakjal, mert nem tudnad kitenni. Ez lakotarsnak is pocsek, de ha aldott jo ember lenne, boven eleg, hogy mar kiabrandultal belole.
2022. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!