Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomat semmi nem érdekli, ami velem kapcsolatos?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt, de már most veszekszünk mindig, pedig nem is találkozunk mindennap. Írásban is összetudunk veszni. Most hétvégén vártam, hogy találkozzunk, mert rossz hírt kaptam, bár enélkül is szerettem volna vele találkozni. Összevesztem vele azon, hogy őt nem érdekli mi van velem, mi a problémám. Aztán elment a haverjához, akivel úgy berúgott, hogy teljesen összetörte magát. Emiatt nem is jött el hozzám, mert a szüleimnek biztos leesett volna, hogy részeg volt.

De máskor is volt már úgy a randit csak úgy lemondta. Különösen vártam hogy az augusztus 20.-át együtt töltsük, de akkor meg a szüleinek segített.

Ha valamit mondok neki tök normálisan, akkor is egyből mondja mit ugatok, b@szd meg, olyan a viselkedésed, mint a ribi exemé. Azt írja ilyenkor hogy fejezzem be. Normálisan nem lehet vele beszélni.


2021. szept. 5. 21:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szexben is nagyon önző, és kapjam be, de ő nem nyalna ki viszonzásul, mert a punci az büdös. Egyik exének se tette meg ezt.
2021. szept. 5. 21:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés merül fel bennem ilyenkor.

Mi a francnak vagy még együtt, egy ilyen önző bunkóval?

2021. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja ha berúg, az azért van mert idegesítem.
2021. szept. 5. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj te vagy még mindig együtt vele, ha te azt mondod h vége akkor nem kell tovább szenvedned vele. De ez tipikus viselkedés tulajdonképpen. Belekényelmesedtél és rajong ugrasz egy ilyen szavára, exem is ilyen volt megverte fájdalmat okoztt semmibe vette le se szarta az meg kb mindig megbocsátott neki meg ment hozzá kiszolgálta stb...

Lépj az ügyben vagy marad benne de akkor hallgass....

2021. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 moozygoo ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy ?

Ezt tuti felnőtt párkapcsolatokba akartad nem a tinibe ?

Csak mert normális felnőtt nő ott hagyja az ilyen férfit...

2021. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2021. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá'!
2021. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal dobd ki.

Egyszerűen nevetséges, hogy nők/lányok képesek ilyen párkapcsolatnak nevezett trágyában tengődni.

2021. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Troll vagy. Ilyen iszonyat buta pitsa nem létezhet.
2021. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nesze nektek nice guy. Az hát. Hol vannak a normálisak?! Közben meg egyikőtöket se lehet kirobbantani az ilyenek mellől.
2021. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!