Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítsam le a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a barátomat arról, hogy megpróbálja megverni a barátnőm pasiját?

Figyelt kérdés

Meséltem a barátomnak, hogy a barátnőm nagyon csúnyán összekapott a pasijával, és a pasi vállon ütötte a barátnőm, illetve meglökte.


A barátom erre teljesen kiakadt, egy idegbetegnek nevezte a srácot, és még aznap ráírt, hogy ha ennyire meg akarja csillogtatni akarja a harctudását, akkor jöjjön le hozzájuk egy edzésre, és üssenek össze rendes és biztonságos körülmények között.


Szegény srácnak le kellett tiltania mindenhonnan a barátom, mert nem nyugodott meg, ma például a boltban futottunk velük össze, ahol teljesen beleállt a srác arcába, szegény meg csak a földet merte nézni.


Én értem a páromat is, de szerintem ennyire nem kell komolyan venni a dolgot, ha rendszeresen bántalmazná a barátnőmet a pasija, nyilván szólna nekem a barátnőm róla vagy a rendőrségnek, hiszen azt is elmondta, hogy vállon lett ütve és meg lett lökve.


Hogyan állítsam le a párom? Egyrészt ha tényleg megverné, lévén, hogy versenyszintű küzdősportoló szinte biztos, hogy börtönt kapna, másrészt pedig nem akarom, hogy ezért megromoljon a barátnőmmel a kapcsolatom.


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)


2021. nov. 27. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Első reakcióra még azt mondanám oké a barátodnak, viszont az hogy továbbra is folytatja ezt az agresszív hadjáratot nem éppen sport emberhez méltó ... Az edzéseken fegyelmet tanul az ember és alázatot, neki egyik sem sikerült, a másik részről meg aggódnék a helyedben, hogy nem e tetszik neki a barátnőd.. mert nagyon felspanolta magát, mint egy 14-8 éves gyerek aki önjelölt jótevőnek hiszi magát ha megver embereket, de közben ugyan úgy bűncselekményt csinál.. Majd ha valamikor túl issza magát és rosszul néz rád valaki, esetleg eltöri valaki álkapcsát vagy bordáját , netán megöli ? Nekem nem lenne szükségem egy ilyen agresszív phötsre .
2021. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem agresszív, mert szórakozó helyen ha valaki rám is próbál hajtani, pl meghívni egy italra, akkor is a reakciója maximum az, hogy "megsértődik", hogy ő nem lett meghívva 😃.
2021. nov. 27. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Oké ezt te tudod. A barátnődre attól még lehet másképpen néz , de ezek szerint ez nem zavar téged.
2021. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egészséges határ.
2021. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elég gyanús hogy kissé többet erez a kedves barátnő iránt....
2021. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet érez a barátnőd iránt mint azt te gondolod.
2021. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te érted a párodat.

Hát az elég baj!

Mert én pld nem értem.

Egy komoly küzdősportoló nem hivalkodik a tudásával olyanoknak,akik nem jártasak benne.

Aztán nem tudom mennyire tudjátok,hogy a testi sértés,garázdasag mivel jár egy küzdősportoló számára?

Az is vicces hogy a klubba hívja bunyózni.

Hat biztos az edző ebbe bele is menne,hogy az utcán a randomjózsi aki meglökött valakit,most ringbe szall egyik tanítvanyával.

Más egyéb elfoglaltsága nincs a terminátor barátodnak?

2021. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!