Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig talalkozunk a parommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig talalkozunk a parommal. Mi lehetne erre a problemara a megoldas?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, aki mar egy eve ejszakai munkat vallalt el, ezert altalaban 3 nap szabad ideje van egy heten, ebbol egy napot tudunk talalkozni. Kotetlen munka idom miatt tudok ehhez az eletvitelhez alkalmazkodni, de voltam orvosnal, aki tanacsolja, hogy alljak vissza nappalra, mert nem tesz jot a szervezetemnek es a mentalis egeszsegemnek sem. Ebben az eletvitelben ossze koltozni sem szeretnem, mondtam is a paromnak, de nem nagyon erdekelte. Jobb napokon par percet beszelunk telefonon, vagy kuldunk egymasnak uzenetet. Ebben a varosban dolgozik, ahol en, ezert ejjelente bemegyek hozza, de semmi ertelemsrol nem beszelunk, csak hallgatom, hogy mennyire sz*rok a munkatarsai. Emelett rengeteg a problemaja az eleteben. Sokat is vitakozunk, mind a ketten feszultek vagyunk. Egyre tobbszor almondom, es gondolok arra , hogy megkernem a kezet, de a helyzeten ez semmit sem valtoztatna. Van egy lehetosegem, hogy ebben az evben elkoltozzek Thaifoldre, viszont ha velem jonne, nem biztos , hogy ott talalna maganak munkat. A szex is nagyon keves, heti 1 alkalom es az is addig tart emit O elelvez, majd jon a duma, hogy kesobb folytatjuk, de annyiban marad. Mindig kerdezem tole, hogy akar-e beszelgetni a jovonkrol, de erre sor nem nagyon kerul. Bevallja, hogy elegge maganak valo, megsem tud elengedni. Elni fogok a lehetoseggemmel, viszont ez valoszinuleg a kapcsolatom veget fogja jelenteni. Anyagiak miatt nem szeretne masik munkat keresni, es azt mondja neki ez igy jo. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

2018. aug. 8. 05:53
 1/7 A kérdező kommentje:
A Nő 40 én pedig 33
2018. aug. 8. 05:55
 2/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Haver, ez nagyon negatívan hangzik. Tényleg jó ez neked?

Van egy párod, de még sincs.

Szex is van, de még sincs.

Ez nem tartható fenn hosszú távon.


Szerintem akkor döntesz jól, ha tényleg élsz a lehetőségeddel és új életet kezdesz. Arra figyelj majd, hogy ne bangkukit találj majd utódként. Sok sikert.

2018. aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a lehetoseg mellett dontok 100%. Gondolom azert nem enged el a baratnom, mert mas nem nagyon er ra amikor o szeretne. Rossz
2018. aug. 8. 06:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a kapcsolatnak.
2018. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ebből mekkora filmet lehetne csinálni. 6 órás lenne és arról szólna, hogy nem tudtok találkozni, de egyszer bemennél hozzá és az öltözőben magadévá tennéd, de akkor is csak ő menne el és máris Julikáról beszélne utána, aki megint 25 percet volt kinn wc-én és helyette kellett dolgozni, pedig a sor nem állhat le. Aztán hazamennél és tvznél meg tengnél lengnél a lakásban és néha jönne egy sms, majd hívna a haver, hogy van egy munka thaiföldön.... :)
2018. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat! Miért nem ültök le komolyan beszélgetni?
2018. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet javasolni, de a leírásod alapján a szakítás a legjobb döntés, amit tehetsz. 30+
2018. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!