Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi célja lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször vitázumk ami vhol természetes. De ilyenkor úgy csinál barátnőm mintha én vlmi hülye lennék és az nem úgy van ahogy én mondom ( ami persze lehet ), hanem csak az a valós és megtortent amit ő mond és mellé mondja h nem vagyok hülye.. holott ezt senki nem mondta..


Pl nekiall vitázni h mit vettünk nekem, és most miért nincs meg, kinek adtam oda holott ő 2hete látta. Erre mondtam h igen úgy volt h veszünk, néztük is de nem vettük végül. Amit láttál ott az nem az volt mert nem vettük meg, meg különben is aki olyan akinek adhatnám már rég van..


2022. ápr. 25. 21:21
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valszeg memória gondjai vannak.


Orvos màr làtta?

2022. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg nem vettétek meg?
2022. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha eléritek a 18 éves kort, akkor ez is könnyebben fog menni.
2022. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!