Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok egy olyan húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy olyan húsz éves fiúval, akinek nincs semmi végzettsége, munkája és egyáltalán célja?

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyok a barátommal, de mostanában elgondolkoztam, hogy hogyan tovább. Amikor 16 évesen összejöttem vele, még távolnak éreztem a felnőttkort, az igazi életet. Középsuliba jártunk, egyàltalán nem foglalkoztam azzal, hogy mi lesz velünk évek múltán. Aztán őt kirúgták a suliból, mert sokat hiányzott, pedig tervben volt a fősuli is. Tehát nem fejezte be, nem szerzett érettségit. Szülei persze veszekedtek vele emiatt, de sokat nem értek el vele. Otthon gépezett csak egész nap, evett, ivott, cigizett, a szülei pedig eltartották. Egyszer aztán elkezdett valamit dolgozni, 3 napig el is járt, de 4. nap lusta volt felkelni, így kirúgták onnét is. Időközben én egyetemista lettem, elköltöztem másik városba, és azt ígérte, hogy utánam jön és közösen lakunk albérletben. Szüleinek is elmondta, sőt mindenkinek azt mesélte, hogy velem összeköltözik. A szüleim találtak is albérletet, de végül le kellett mondani, mert a barátomnak persze nem volt ilyesmire pénze, és az ő szülei nem biztosították(persze cigire, piàra, bulizásra, telóra, számítógépre valahogy jutott pènz).. Azóta megint eltelt egy év. Az volt a mese, hogy ő odaköltözik az apjához, és majd ő segít munkát találni, de ugyanúgy nem csinál semmit otthon, és már betöltötte a 20. évet. Az apja néha-néha küld pénzt, de mivel az anyukájával él, tőle szokott pénzt kérni, viszont újév óta ő nem akar adni már neki, mivel ő is belátta, hogy nem mehet így tovább, hogy még mindig ő tartja el a 20 éves fiát, aki nem képes dolgozni. Na és nagyjából itt vesztem össze hevesen a barátommal, mivel ha senki nem akar neki pénzt adni, akkor én vagyok a következő áldozat, és bizony volt, hogy több egymás utáni nap is kisegítettem anyagilag, de nem akart semmit sem visszaadni, meg ugye nincs is miből. De nem csak most fordult elő, az évek során többször volt, hogy kért tőlem pénzt, és nagyon-nagyon ritkán adta vissza. Még olyat sem csinált, hogy cserébe elhívott volna randira.. sőt ha valamikor el is mentünk valahova, többször volt, hogy én fizettem kettőnk részét. Én soha nem szorultam az ő segítségére, persze volt, hogy megkértem, hogy vegyen enni nekem valamit, de akkor meg azt válaszolta, hogy most nem, mert kell másik napra a pénz. De amikor én mertem olyat mondani, hogy nem birok adni, akkor meg én voltam a világ zsidója, meg konkrétan a kurw@ anyámat... nem vagyok gazdag, de mindig spóroltam a pénzemet, és pl nem cigizek, hogy napi szinten kell a szüleimtől kérni 1500 ft-t. Mindig van nálam pénz, és az utóbbi időben sajnos ezt bőven kihasználta. Persze ő még mindig ki akar menni az apja nyakára, és majd valamit ott dolgozni, de ezek után én azt látom, hogy semmit nem fog kezdeni az életben, és ha együtt maradok vele, később sem tudja viszonozni azt a kedvességet, amit én tettem vele az évek során. Egyre jobban frusztrál a gondolat, hogy vajon meddig lesz még munkanélküli, és mennyiszer használ még ki engem.. nem akarom így leélni az életemet, mert olyan, mintha fiam lenne, aki állandóan nekem könyörög a pénzért.

Sajnálom, hogy hosszú lett, de muszáj volt kiírnom mindent.

Volt valakinek hasonló gondja? Hogyan tovább? Szakítsak vele emiatt?


2021. jan. 25. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"nincs semmi végzettsége, munkája és egyáltalán célja?".

.

Semmiképpen sem.

Ugyanis esélyes sem lenne arra, hogy kapcsolatot létesítsek vele.

2021. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Tipikusan az a figura, aki elvárja egész életében, hogy valaki eltartsa, leyen az szülő, nagyszülő, haver, barátnő épp aki akad. Ha nem melózik legalább tanulna ne csak legyen a nagyvilágban...
2021. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kuka sajnos. Csak az idődet húzod vele, nem lesz ebből a gyerekből se semmi. Talán ha kidobod, az egy pofon lesz és elgondolkodik, mert nagyon gáz, amit csinál.
2021. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már rég szakítanod kellett volna vele. A saját jövőjét sem építi, nemhogy a kettőtökét.
2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a fenébe. Miért hagyod, hogy így beszéljen veled és kihasználjon? Semmi jövőd nem lesz mellette.

Első tini szerelem, ennyi volt, túlnőttél rajta. Ne pazarold az időd. Ennél jobbat érdemelsz.

2021. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a kérdést, mert már az elejéből is egyértelmű, hogy egy igénytelen, lusta, link alak. Sokkal jobbat érdemelsz! Ne szúrd el egy ilyen mellett az életed.
2021. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy szakíts vele. Mit akarsz tőle? Egy link alak. Egy csavargó. Züllött lesz majd egyre jobban. És az hogy az anyukád szidja... Undorító... Ezt sem tenné egy értelmes ember a barátnőjével... Ilyenkor gondolkodok el azon hogy mennyire fordítva van bekötve a világ... Mindig megadom a tiszteletet a nőknek mégsem kellek egyiknek sem egy ilyen ócska véglény mellett pedig ott vagy te ráadásul még értelmes is vagy ami külön ajándék...
2021. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kapcsolatom.

Koleszos voltam egy vidéki városban, és a harmadik évemben összejöttem az egyik edzőtársammal. Pár hónap után, úgy volt hogy az anyja külföldre akar költözni pénzt miatt, ami mindkettőnket megijesztett. Azt okoskodtuk ki, hogy hozzá költözöm, mert a koleszból nem engednek el dolgozni. Kisváros lévén, így sem találtam munkát suli mellé, úgyhogy hétvégente a szülővárosomban kezdtem el dolgozni.

Ő meg nem. Mindennap jöttek a haverjai xboxozni. Hármunknak főztem a vacsit (a bátyja is ott lakott), és mivel nem volt sok pénzünk, olcsó dolgokból kellett kihoznom amit lehet. El sem jutottam a kajáig, mert a haverjait is megetette belőle.

Így teltek a hetek hónapok, mindig mondogatta, hogy majd kifizeti tartozást, mert mindig én veszem a kaját..

Volt hogy mentem tanfolyamra, ami őt is érdekelte, és a szüleim kölcsön adtak neki hogy tudjon velem jönni.

Az anyukájuk tartotta fenn az albit, vele külön beszéltem, hogy én úgy szállok be, hogy fizetem a két srác edzését.

Utólag a srác semmit nem adott vissza, mondván, ott éltem ingyen, még én tartozom neki....

Amúgy ott is volt gebasz az érettségivel. Mindig ígérgette, hogy keres munkát, lát valami képzést. És addig el is jutott, hogy találhon, de mindig talált kifogást, miért nem ment el, pl elaludt, elfelejtette, beteg, stb.

Egyszer besokalltam, akkor össze kapta magát, mindent megígért, adtam egy esélyt, de folytatódott ugyanez. Utána már csak kiköltöztem.

A nyomorult, meg még azt a srácot is bekövette akivel utána összejöttem. Kisváros volt, látta kivel mászkálok, a hátam mögött megkereste, hogy -beszélgessen rólam. Megpróbálta megfúrni a kapcsolatot. Uhh. Na mindegy. Nem volt normális.

Hagyd a febébe.

Elég annyi is hogy ha más az értékrendetek, nem fogtok tudni közösen mire építeni.

2021. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Adj neki ultimátumot! Szakítás vagy sereg. Ne félj, onnan nem fog elkésni. >:)
2021. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem járnék semmirekellő pasival, még ha ezen kívül nem is lenne vele más baj, hát még ha olyan bunkó lenne, mint a te barátod... Szakíts vele. Ha a nyakadon marad, majd neked "kell" eltartani
2021. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!