Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Ti mit reagálnátok rá, lányok?

Figyelt kérdés

még egyszer. hátha kapok még választ, szükségem lenne rá.


tetszik egy lány a suliból, és már körülbelül 2 hete agyalok azon, hogy mivel kéne odamennem hozzá, mivel tökre ismeretlen. mind, mindig kitalálok valamit, ami egész jó ötletnek tűnik, majd mikor meglátom a lányt, és lenne lehetőségem, elbátortalanodok. arra gondoltam már végső elkeseredésemben, hogy nem tökölök ilyen f_szszopóságokkal, legközelebb odamegyek és konkrét, őszinte leszek; megmondom neki, hogy már mióta láttam nemrég, nagyon megtetszett. eddig ez tűnt a legértelmesebb közeledéshez, ez pedig szerintem van annyira őszinte, hogy a bátorságom nem fog lemenni mínuszba. de még is van bennem félelem, szóval gondoltam kikérem mások véleményét {lányokét. főleg.} nekik tetszene ez, vagy inkább felejtsem el, hülyeség ez ?! előre is kösz.


középsulis.


2011. okt. 3. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet jobban örülnék, ha megszólítanál, és megkérdeznéd,hogy vagyok, minthogy nagy őszintén elmondod nekem, hogy tetszem neked.Nem tud rá mit lépni a lány, max egy mosoly, de hidd el,kellemetlen lesz a beszélgetés. Menj oda hozzá, csevegj vele (suli,közös tanárok, hobbi...),aztán ha szívesen beszélget hívd el valahova. Számomra így lenne a tökéletes:)
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább őszintén menj oda mint f@szságokkal, de ne mondd azt neki, hogy szereted vagy, hogy ő a legszebb lány akit eddig láttál stb. mert ez nagyon átlátszó.
2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet magadról, így könnyebb segíteni / véleményt nyilvánítani..
2011. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ide nem rakok fel. de küldjek neked képet magamról privátban? csak legyél kíméletes. :D
2011. okt. 3. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:
bármit is csinálsz, akkor menj oda hozzá ha egyedül van pl suli után,mert akkor őszintébb
2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Küldhetsz képet, de írd meg az email címed.. mert én nem szeretném feltüntetni a sajátom.

Aztán írok neked.

2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet privibeen :D
2011. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem meg ne látásból ítélj ha tetszik szedd össze magad menj oda hozzá és próbálj először az ismerősei közé bekerülni majd barátja lenni és miután rájöttél hogy nagyjából milyen személyiség és még nem csalódtál benne utána valld be az érzéseid. Nem minden a látszat..
2011. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

utolsó: ezt most nem teljesen értem. én nem látásból ítéltem. láttam a lányt és nagyon megtetszett nekem de nem mertem odamenni. és nem akarok a barátai közé bekerülni, mert akkor ő barátként fog engem számon tartani, onnantól fogva megvagyok halva, ha többet akarok. de én nem is mondtam semmi olyat, hogy kinézetről ítélek el embereket.


amúgy itt az e-mail címem: rokksztarvagyok@citromail.hu

csak azt nem értem, hogy mivel képet kértek tőlem, a külső ennyire fontos? mert ugye, akkor végül is nem számít annyira, hogy elmondom-e neki amit fent leírtam a kérdésben - amire igazából válaszolni kéne!! :D - hanem csak az számít, hogy mennyire nézek ki jól a szemében.

2011. okt. 4. 06:09
 10/15 anonim ***** válasza:
21:25 vagyok.. Jaja, nem minden a látszat :) Ez most kicsit ellentmondásosnak tűnhet, mivel képet kértem :DD De én csak szimplán kíváncsi vagyok, mert egész szimpatikusnak tűnsz az írásod alapján ;) Tulajdonképpen egyetértek az utolsóval. Először ne azzal kezd, hogy mennyire tetszik, lehet h elijeszted vele, ha kicsit félénkebb :) Csak simán beszélgetéssel kellene indítani. :D
2011. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!