Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen párod?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindent össze vissza vásárol. Nem figyel oda semmire mielőtt vlmit megvenne a háztartásba hogy van e itthon vagy se.


Igazán azt se tudja mi van itthon, mert megvesz vlmit és utána jól van az úgy nem érdekli tovább. Következőre gondol egyet h kell megse nézi az előző elfogyott e..


Az olyan mint " otthon" egyáltalán nem érdekli, mert ha ideje van se foglalkozik vele csak mobilt nyomkod, videót néz..


Persze lehet mondani h néha nem baj, meg nem drága dolog,de sok kicsi sokra megy..


2022. ápr. 26. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl?

A wc papír, tisztítószer, tartós/fagyasztható kaja enni nem kér.

2022. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

"Az olyan mint " otthon" egyáltalán nem érdekli, mert ha ideje van se foglalkozik vele csak mobilt nyomkod, videót néz.."

Én elég igénytelen vagyok, de nekem ilyen nő nem kéne.

2022. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 1 hónapig húztam mellette. Persze nem éltünk együtt meg semmi. De amikor vele voltam mindig a panaszkodást ment, hogy milyen drága minden. De azért simán megvett olyan dolgokat amikre ő maga mondta, hpgy semmi szüksége rájuk. Az ilyen nővel/férfival nem lehet mit kezdeni. Nem szabad sokáig húzni mellette mert nem képes kezelni a pénzt. A végén még csődbe visz vagy belefolyt a hitelekbe.
2022. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen párom, mindig tudtam találni normálisat. Egyik exemre se gondolok vissza negatívan, mindegyik csodálatos nő a maga módján, csak nem illettünk össze.

A feleségem meg egészen különleges számomra. A hibáival együtt.

Ilyen nővel nem lennék, akkor inkább jobb egyedül.

2022. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincs az nála hogy megnézem mielőtt vásárolok hogy van e itthon.

Vesz egy csomó dolgot ( kekszek stb ami hónapokig ott van, de mindig hoz más fajtát, vannak dolgok amiket ő eszik abból is hoz 3 4et és alig fogy mert ő se eszik annyit belőle)..


Sokszor azért eszek már belőle mert lejár hamarosan a szavatossága és ne kelljen kidobni..már annyiszor szóltam érte..

2022. ápr. 26. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem kizáró ok, ha valaki ennyire nem tud bánni a pénzzel és nem is érdekli, nem is próbál javítani rajta. Nem tudnék vele közös jövőt tervezni, így nem is jönnék össze vele. Vagy ha addig nem tűnt fel, akkor ez simán szakítóok lenne.
2022. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neki se volt még olyan párja, aki naponta ír ki kérdést róla gyakorira és várja, hogy együtt szidjuk...

Megoldás: Egyszer az életben vásárolj be te, abból a pénzből, amit TE keresel és nyugtasd meg, hogy X ideig nem kell vennie semmit.😉

2022. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj te az én pénzem miatt
2022. ápr. 27. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Te meg a csajod pénze miatt ne aggódj! Egyrészt külön kasszán vagytok, másrészt ő fizet mindent, mert neked egyedül a rokkantnyugdíj jár.

Húzzál bőrt a fogadra, mielőtt rád un és elép valakivel, aki rendesen meg tudja kúrni. Aztán leshetsz, hogy ki fog menni neked bevásárolni, meg miből.

2022. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj be te.
2022. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!