Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, akinek az egyik hobbiját valamilyen okból kifolyólag nem tudtad tolerálni/elviselni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az a bizonyos hobbi? És hogyan zárult le az ügy, ő hagyott fel a dologgal, vagy te próbáltál meg valahogy mégis együtt élni vele?
2020. dec. 4. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Nem a jelenlétemben csinálta, nem is mentem vele egyszer sem (pedig évekig együtt éltünk), így kezelhető volt a helyzet. Legalább volt időm nekem is magamra, amíg ő azzal foglakozott. Hogy "hogyan zárult le az ügy"? szakítottunk. :)
2020. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Streamelés. Igazából pont nem érdekelt volna, de nem tudtam tőle dolgozni (home office), és eléggé korlátolta az otthoni a szabadidős lehetőségeimet. Megpróbáltam vele együtt élni, de amikor éppen a megbeszélésembe ordította bele, hogy a "kur... anyádat!" akkor, azért elgondolkoztam miért nekem kéne ezzel együtt élnem. Végül nem is tudtam, szakítás lett a vége.
2020. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nagy airsoft-os volt. Emellett fegyvermániás. Rengeteg fegyvere volt otthon, és azt tudni kell, hogy ezek nem 20 forintok. Minden pénze erre a hobbira ment el. Én tartottam el, fizettem az albérletet. Nem bírt visszavenni ezekből a dolgokból. Plusz madarakat lövöldözött unalmában, meg csak erről tudott beszélni. Elhagytam féléven belül.
2020. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked sincs ki a négy kereked,az biztos!Nem tudtál dolgozni?

Erre az a megoldás,hogy kidobod a tásrad,mint egy felesleges hokedlit?

Behaltam..:D

2020. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

4. válaszoló: Nem tudom miből élsz, de nekem sajnos dolgoznom kell ahhoz, hogy pénzt keressek. Ő nem dolgozott, szóval nem jött volna jól ha kirúgnak.

Szerintem a munkahely fontosabb, mint a játék. De kinek mi.

2020. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként nem kidobtam, mint egy felesleges hokedlit, hanem előtte hónapokig könyörögtem, hogy találjunk valami megoldást. Az ő megoldása: menjek dolgozni a parkba, kávéházba, mekibe...Az enyém: csak ne munkaidőben ordíts. Mellékes, hogy a saját szabadidőmben meg laposkúszásban kellett közlekednem, nehogy megzavarjam...
2020. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát igy utolag kiegészítve ,toldozgatva szépítgeted ?

..és alkoholista is volt,rendszeresen ütött+

impotenciával küzdött.

:D

2020. dec. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit frusztrált vagy. :D Tán téged is ilyesmi probléma miatt dobtak?
2020. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!