Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a baràtom bàntott mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baràtom bàntott mit mondjak mi történt, azt hogy elestem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Szégyellem magam és holnap reggel 6 ra dolgozni megyek nem akarom h làssàk.
2022. ápr. 27. 11:31
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb az lenne ha búcsút mondanál. Mármint a barátodnak.
2022. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Úgy van, védjed, idióta.
2022. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Te ne szégyelld magad. Szégyellje ő, bár gyanítom, nem teszi.

Mielőbb válj meg tőle.

2022. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Sajnos bonyolultabb a helyzet. De attòl még nem szeretném ha rajtam menne a pletyka, kérlek segítsetek kitalàlni valamit.
2022. ápr. 27. 11:40
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a sérülés és milyen?

Miért nem látleletet felvetetni mész inkább?

2022. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, irány a legközelebbi kórház és vetess látleletet! A látlelettel meg menj a rendőrségre feljelentést tenni. Mindenhol AZ IGAZAT mondjad. Minél több embernek elmondod, annál nagyobb valószínűséggel találsz segítséget és kiutat ebből a helyzetből. Természetes, hogy szégyelled magad. Az is, hogy most nem látod a kiutat. De ez csak egyre rosszabb lesz. Egyre gyakoribbak és brutálisabbak lesznek a bántalmazások. Akármilyen reménytelennek tűnik, ki kell szállnod ebből a kapcsolatból.
2022. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Még ha esetleg hülye is voltál vagy hibáztál (nem tudom, mi történt) akkor sincs semmi joga bántani téged.
2022. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan ok, amikor a másiknak joga van megütni. Egyenlő felek vagytok!!!

Mi az, hogy dolgozni mész egy ilyen után? Miért kórház látlelet és irány a rendőrség, bár ha annyira megvert a kórház hivatalból értesíti a rendőrséget. Gondolom itt nem ha dolgozni akarsz menni.


A másik, ezek után az érdekel, hogy pletykálnak e Rólad? Ez a legnagyobb traumád? Szerinted másoknak nem jön le előbb utóbb, hogy egy borzalmas kapcsolatban Vagy? Lehet még valaki segíteni is tudna költözés stb.


Menekülj ebből a kapcsolatból, mert a verések csak nagyobbak lesznek.

2022. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Monokliszerü sérülés elég csùnya de ettöl a munkàm el tudom làtni. Csak nem akarom, hogy én legyek a téma.
2022. ápr. 27. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!