Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom miért tesztel engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért tesztel engem? Tegnap egész nap bántott, sírtam is rengeteget, de nem tud róla, majd közölte, higy "átmentél".

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet csinálna a barátom, akkor azt válaszolnám neki, hogy "te meg nem"- és otthagynám.
2015. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az elsővel értek egyet...kapja be!
2015. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis tesztelgető véglényeket vinném a vegyiparba, mint kísérleti alanyokat az állatok helyett. Hány éves egyáltalán?
2015. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23 éves...
2015. máj. 7. 10:43
 5/10 Orfeus ***** válasza:
100%

Nem kérdés hogy miért. Valószínűleg olyan a személyisége, hogy szeret uralkodni a másikon, kíváncsi volt meddig mehet el. Na az ilyen gyökerek miatt általánosítanak a lányok. Ha jót akarsz magadnak még most hagyd ott, aki ezt csinálja nem szeret úgy ahogy kéne, ezt most aláírom neked.


Ha mellette maradsz akkor pedig megérdemlitek egymást. És miután sírtál mellette éveket és megcsalt stb stb várom a kommentedet az enyém után, hogy igazam volt.

2015. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-el értek egyet! És ő még nagyon finoman fogalmazott!


Kérlek! Probáld ki milyen pofát vág, ha közlöd vele hogy "Te nem mentél át!"

Ne büszkeséged legyen! Önbecsülésed! Nem vagy te a kapcája!

2015. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 acelsziv ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Tesztelgesse az anyját.
2015. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy ideges volt és azért bántott, aztán rájött, hogy ez hülyeség, és akkor kitalálta ezt a rossz dumát. Nem szimpatikus. Voltaképpen azt tesztelte, hogy ha bánt, szid, akkor is vele maradsz-e, s nem küldöd el a csipába? Ez neki vajon miért jó? Megnyugodhat, hogy kitöltheti rajtad a dühét? Nem klafa. Minimum figyelmeztesd, hogy több ilyen tesztet nem kérsz.
2015. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért tesztel, mert belül gyenge, mint a tavaszi lepkef*ng, és gyáva ahhoz, hogy olyan kapcsolatban éljen, amiben esetleg nem minden kiszámítható és előre tervezhető, amiben netán meglepetések is érhetik, és talán el kell fogadnia váratlan dolgokat. Ezért tesztel szerintem. Egyébként meg #1-től kezdve mind azokkal értek egyet, hogy hagyd ott a fenébe. Én biztos nem aláznám így meg a barátnőmet, és a helyedben nem hagynám, hogy bárki ezt megtegye Veled!
2015. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A többieknek igazuk van: úgy dobd ki ezt a taplót, mint szaros macskát a hóba!


Viszont annyit okulhatnál te is az esetből, hogy ha valami bántót csinál, akkor ne magadban szenvedj, hanem nyisd ki szépen az szád és mondd meg az illetőnek, hogy eddig, és ne tovább!


Mondom ezt úgy, hogy a barátom is "tesztelgetős" (meg évődős, piszkálódós) típus, csakhogy két bazi nagy különbség van kettejük között:

1. Tudatosan soha nem bántana.

2. Nem kerül fél perce leállítani.

2015. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!