Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendes lányt megunnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes lányt megunnak az évek alatt?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert néha azt érzem, hogy unalmas vagyok a páromhoz képest és kiváncsi vagyok más hogyan éli ezt meg?


Amikor megismertem, 7évvel ezelőtt is ő sokkal extrovertáltabb volt mindenkivel, fele város ismeri látásból, kedves és pozitív személyiségű. Nekem szűk baráti köröm van, de már az első alkalomkor be tudott illeszkedni, lányokkal is mindig talál témát.


Én ezzel ellentétben visszahúzódó vagyok, nagyon kevés emberrel érzem magam kényelmesen, ha társaságban vagyunk csak ő beszél, én alig szólalok meg.

Ennek ellenére mindig vinne magával, azt mondja szereti ha ott vagyok, de igazából sok pluszt nem teszek az egész társasághoz. Az olyan esetekben, amikor látom mennyire ragyog a szeme ha egy barátja el hívja sörözni, vagy sütni meg olyan jól feldoldódik bárhol, mindig eszembe juttatják, hogy lehet egy hasonló temperamentumú lánnyal jobban érezné magát, lehet én túl unalmas vagyok…

Nekem van egy kis vállalkozásom amiben dolgozok, emellett szeretek utazni, kirándulni, foglalkozni a kutyámmal és edzeni járni. Gyűjtök a jövőmre, kertes ház a cél egy nyugis helyen. Nem szeretnék városban élni, nagyon lefáraszt a tömeg. Néha azért eljárunk a barátokkal szórakozni, ha iszok jobban elengedem magam, táncolunk,bulizunk de ez kb 3 havonta van.

Mikor látom mennyire örül ha csinálhat valamit a haverjaival, arra gondolok, hogy a velem való filmnézès és kajálás esténként ehez képest unalmas .

25n


2022. ápr. 27. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis oka van, hogy téged választott. Ha nyüzsgő lányra vágyna, azt választott volna, de neki te kellesz. Nem tart unalmasnak, hisz boldogan visz magával.

Tett valaha megjegyzést, hogy többre, másra vágyik? Vagy erőltet dolgokat?

Legfeljebb annyit tudtok tenni, hogy a saját érdeklődésedet is beleviszitek a programokba, pl. ha a túra a hobbid, menjetek közös túrázásra az ő erre kapható barátaival.

2022. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem tett soha megjegyzést arra, hogy ez gond lenne , sőt régebb azt mondta örül, hogy végre egy normális lányt talált magának.


Talán amiatt gondolok ilyesmire, mert néha a társaság női tagjaival is annyira jól elvan, hülyéskednek stb, en meg fordítva nem tudok így lenni a haverjaival… és mindig láthatóan örül ha ide- oda mehet a barátaival, ha velem ‘kell’ csinálnia valamit mintha nem ugyanazt a boldogságot látnám rajta .

2022. ápr. 27. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te kellesz neki és a nyugalom, amit nálad megtalált.😊
2022. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténhet.
2022. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pártól nem feltétlenül azt várja el az ember, mint a barátaitól.


Nekem ez hasonló szindróma, mint amikor mondjuk egy tinilány szándékosan olyan hobbikat, érdeklődési köröket vesz fel, amik általában a fiúkat fogják meg. Én is ilyen voltam. Azóta ráébredtem, hogy szeretnek ők önmagamért is, az inkább feminin, ultralányos vonásaimért.


Más példa, de hasonló szituáció. Az ember nem feltétlenül magát és a barátait keresi a párjában.

2022. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Milyen a szex?
2022. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A szex szerintem nagyon jó, szeretünk kipróbálni dolgokat és úgy érzem élvezi ő is mindig.

2022. ápr. 28. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!