Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok hogyha a párotok közölné hogy vagy lenyeli ezt a békát, vagy költözhettek haza?

Figyelt kérdés
A párom nővére meghalt 46 évesen, ez nagyon szomorú. Egyedül maradt a lánya, és a párom mondta hogy hozzánk költözik néhány hónapra, amíg 18 lesz. Igaz hogy én költöztem az ő lakásába, de egy kamaszlánnyal azért bőven vannak gondok. Hozhat fel pasit, lázad, hangos zene, rendetlen, stb. Plusz éjszaka hazajöhet piásan, bedrogozva, bármi. Főleg hogy már nincsenek szülei. Őszintén nincs kedvem ehhez a macerához, viszont elköltözni sem akarok. Most a szülei legyünk vagy micsoda? Nem elég hogy a barátnőm full passzív lett, otthon dolgozik, kb csak pizsiben látom, néha ha megemlítem a szexet azonnal felkapja a vizet, máskor meg csak úgy jön és odabújik vagy megcsókol vagy ilyesmi. 32F

2022. ápr. 29. 11:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Hol van köztetek az összhang? A megbeszélés?

Ilyen módon, ahogy most mennek a dolgok, hamar szét fogtok menni.

2022. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha az öcsémnek lenne családja, és öcsémmel valami lenne, majd a gyerekét rám bíznák, és ez ellen a párom lázadna. Mehetne amerre akar.
2022. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csinálnátok hogyha a párotok közölné hogy vagy lenyeli ezt a békát, vagy költözhettek haza?"

Lenyelném a békát, vagy költöznék haza. Mert, milyen más opció van még?

2022. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy kamu. Vagy ha nem, hogy akkor kirak téged a francba. 🤷‍♀️
2022. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig megértem, hogy semmi kedved ehhez a macerához, és valószínűleg a párod sem így tervezte az életét, de ettől még van gerince, és nem hagyja magára a szüleit elvesztő, kiskorú unokahúgát. Vannak nehéz időszakok az életben.
2022. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Empátia aztán nem sok szorult beléd haver. Még jó, hogy odajöhetne szegény gyerek! Ha nem tetszik, bizony húzz el a francba.
2022. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél hálás, hogy nem instant dobott, amikor problémázni kezdtél. Én így tettem volna. Érzéketlen macskajancsi vagy.
2022. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%

Az ő lakása.


ÉN, mondjuk engedném a lányt, de az elején elmondanám neki, hogy hányas a kabát!

Ja, és ha a csaj nem xopik, akkor hamarosan lapátra tesz.

2022. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan szerinted a leányzónak ez a legnagyobb problémája hofy buli meg drogok?


Ha az én testvéreimmel történe valami magamhoz venném bármyeikük gyermekét mondom ezt 30 éves nő létemre...


Ha a páromnak nem tetszene mehetne ahova akar... Tök min1 lenne mióta vagyunk együtt bla bla bla... Én a két kezemel adnám rá a kabátot..

2022. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Csináljatok neki életteret magánszférát!

(Amugy 18 évet ha betölti meg ki lesz vágva az utcára?)

2022. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!