Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok hogyha a párotok közölné hogy vagy lenyeli ezt a békát, vagy költözhettek haza?

Figyelt kérdés
A párom nővére meghalt 46 évesen, ez nagyon szomorú. Egyedül maradt a lánya, és a párom mondta hogy hozzánk költözik néhány hónapra, amíg 18 lesz. Igaz hogy én költöztem az ő lakásába, de egy kamaszlánnyal azért bőven vannak gondok. Hozhat fel pasit, lázad, hangos zene, rendetlen, stb. Plusz éjszaka hazajöhet piásan, bedrogozva, bármi. Főleg hogy már nincsenek szülei. Őszintén nincs kedvem ehhez a macerához, viszont elköltözni sem akarok. Most a szülei legyünk vagy micsoda? Nem elég hogy a barátnőm full passzív lett, otthon dolgozik, kb csak pizsiben látom, néha ha megemlítem a szexet azonnal felkapja a vizet, máskor meg csak úgy jön és odabújik vagy megcsókol vagy ilyesmi. 32F

2022. ápr. 29. 11:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Én téged dobnálak ki ha nem tetszene az unokahugom érkezése ráadásul a saját tulajdonú lakásomba.Választhatsz,megszoksz vagy megszöksz.

Egy ilyen esetben alap hogy az ember befogadja az árván maradt kiskorút.

2022. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet haza fogsz költözni akkor
2022. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%
Gratula. 32 évesen nincs más opciód mint mamahotel vagy egy nő befogad.
2022. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Fú de gáz vagy. Elvesztette a lány a szüleit baszki, még jó, hogy a párod befogadja a testvére árván maradt gyerekét. Ez teljesen természetes, normális, jó érzésű ember így tesz. Ezek szerint te nem vagy az. Már azért kivágtalak volna, hogy egyáltalán elkezdtél ezen problémázni.
2022. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit csináljon, rakja ki az utcára? Ember, remélem trollkérdés. Ha nem, akkor remélem elhagy.
2022. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el
2022. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... érdekes felfogásod van.

Te 32 éves vagy, és van egy párod, aki támogat, például a saját házában van helyed.

Ezek után problémád van abból, hogy egy 18 éves rokon árva lánynak is segít... egy keveset.

Hát...

2022. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"

Őszintén nincs kedvem ehhez a macerához, viszont elköltözni sem akarok"


Gondolom nem is lenne hova menned. Pedig nagy szivesseget tennel mindenkinek , ha eltakarodnal, es hagynad oket bekeben gyaszolni , elni az eletuket! Szepen mebjel alberletbe , vagy vissza anyadhoz, nekik kotelesseguk egy ilye bunkot mint te megturni ! Szegeny gyerek, egyedul maradt a vilagban , erre jon taho jozsi , es megprobalja a maradek csaladot , akik biztonsagot adhatnanak neki , kihuzni mogule! A csaj helyebe kivertem volna a fogaid amikor probalkoztal ,aztan kidobtalak volna !

2022. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még az is itt van, hogy te mehetsz a szüleidhez is.

Az árva lány is oda menjen?

2022. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te csak hollywoodi filmekben láttál kamaszlányokat? Csak mert sem én, sem a lánytestvéreim, sem az unokatestvéreim, sem a barátnőim, sem bármelyik lány ismerősöm nem bulizott, drogozott és pasikat hordott fel a szülei lakására 18 évesen, hanem leginkább suliba jártunk, otthon tanultunk, gépeztünk, zenét hallgattunk (a fülhallgató már vagy 15 éve mindennapos használati eszköz mindenkinél egyébként), sorozatot néztünk, sportoltunk.
2022. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!