Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok hogyha a párotok közölné hogy vagy lenyeli ezt a békát, vagy költözhettek haza?

Figyelt kérdés
A párom nővére meghalt 46 évesen, ez nagyon szomorú. Egyedül maradt a lánya, és a párom mondta hogy hozzánk költözik néhány hónapra, amíg 18 lesz. Igaz hogy én költöztem az ő lakásába, de egy kamaszlánnyal azért bőven vannak gondok. Hozhat fel pasit, lázad, hangos zene, rendetlen, stb. Plusz éjszaka hazajöhet piásan, bedrogozva, bármi. Főleg hogy már nincsenek szülei. Őszintén nincs kedvem ehhez a macerához, viszont elköltözni sem akarok. Most a szülei legyünk vagy micsoda? Nem elég hogy a barátnőm full passzív lett, otthon dolgozik, kb csak pizsiben látom, néha ha megemlítem a szexet azonnal felkapja a vizet, máskor meg csak úgy jön és odabújik vagy megcsókol vagy ilyesmi. 32F

2022. ápr. 29. 11:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hozhat fel pasit, lázad, hangos zene, rendetlen, stb. Plusz éjszaka hazajöhet piásan, bedrogozva, bármi. "


Úgy beszélsz, mint egy igazi vén undok szar, már elnézést. Ne csinálj már úgy, mintha te nem lettél volna fiatal, akivel nem lehet lefektetni szabályokat. Az a szerencsétlen lány a halott anyját gyászolja, a párod meg a halott testvérét, neked meg komolyan az a hisztid tárgya, hogy téged nem hagynak baszni, helyette majd a halál okozta nagy eufóriában szórakozni és pasizni fog a lánya párod lakásában, ahol te is csak díszfasz vagy? Lehetnél te is férfi egy darab szar helyett és akkor nem kellene a nődnél dekkolni. Bár úgy látszik, sem a fiatalabbak, sem a párod felé nem tudsz tisztelettel és megértéssel fordulni.


Röhej

26n

2022. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus "beleteszi a seggét a készbe, aztán parancsolgat" attitűd.- Közöd nincs hozzá, kit fogad a lakásába - ha ez nem tetszik, leléphetsz. Szerintem igenis egy nemes dolog, hogy ilyen esetben befogadja a CSALÁDJÁT. Főleg hogy az egyetlen kritika a kölökkel kapcsolatban az, hogy fiatal / tini... azért a legtöbb tini nem egy büdös kis drogos k...a/hímringyó, nem magadból meg a haverjaidból kellene kiindulni.
2022. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam nem csak 18 éves koráig maradna, hanem ameddig csak szüksége van rá, te meg egy utolsó sz*r alak vagy
2022. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%

Korábban nem találkoztál a lánnyal? Vagy automatikusan minden 17-18 éves lány lázadó piás ri*nc? Simán lehet hogy normális, különben is egy frissen árvává vált, a felnőttkor küszöbén álló ember a veszteség hatására valószínűbb hogy depressziós lesz, de amiatt gondolom nem aggódsz…

A barátnőd meg elvesztette a testvérét. Az is hatalmas veszteség az ember életében, ne csodálkozz, hogy nem a szexen jár az esze. Van egyáltalán valamennyi empátiád? Próbáld meg használni.

2022. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor most leirom neked, hogy mit jelent a homo sapiens (ertelmes ember) viselkedes. Tudod az eletben egy dolog biztos, a halal. A halal nem valogat, nem csak a idoseket viszi el, vannak balesetek, jarvanyok, haboruk stb. Regebben azert alakult ki a keresztszulo szertartas, hogy legyen valaki, aki a szulok halala eseten magahoz veszi a gyereket. Marpedig 100 evvel ezelott siman vitte a jarvany akar mindket szulot, de a haboruk soran sem eppen a kimeletes banasmod volt az elso, bar a gyerekeket tobbnyire eletben hagytak. Az, hogy te ezzel nem talalkoztal eletedben meg nem mentesit az alol, hogy emberkent viselkedj. En a bekanal tobbet nyeletnek le veled, de utana is kidobnalak. Egy percig nem turnek meg egy ilyen embert a kozelemben.
2022. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Szerintem én sem akadnék ki. Inkább az fordulna meg a fejemben: Remek párom van. :)))
2022. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ember bszdmeg, meghalt a testvére!

Ha ekkora érzéketlen f.szparaszt lenne a párom, akkor páros lábbal rúgnám ki a francba.

2022. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
93%
Hú, b+. Nagyon türelmes párod van. Én azonnal kib.sztalak volna és mehetnél a kevésbé macerás híd alá.
2022. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem dugd meg a fiatal csajt.
2022. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, #29, az biztos a lehető legjobb dolog amit tehet. Egy frissen árvává vált csaj másra sem vágyik, mint egy ilyen szerencsétlenre. A kérdező barátnője is biztos értékelné. Gratulálok. Még ha csak vicc akart volna lenni, annak is érzéketlen.
2022. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!