Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom beszól hogy en csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beszól hogy en csak telefonozni tudok, meg mindenre alkalmatlan. Mindig kritizál akkor miert nem keres mást es hagy engem békén?

Figyelt kérdés

Állandóan leminősít, önbecsülést akar rombolni.

Aztán jelzem neki hogy ezek sértések, azt mondja visszavesz, es ilyenkor elvárná azt hogy 2 pillanat alatt en mosolyogva mondjam hogy steretlek es ömlengjek.

Azaz belém áll, felidegesít, aztán számonkér hogy miért flegmázom mikor mondta hogy visszavesz.

Mondtam neki azt is ha en neki alkalmatlan vagyok, keressen akkor alkalmast.

Aztán arrol győzköd hogy de engem szeret, akármilyen sz.rnak is tart.

Komolyan mondom abszolut demotivál a barátom, jelenleg ott tartok hogy ha pl edzeni is akarnék csakazértse teszem ilyen gyökér miatt.



2022. ápr. 30. 17:15
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
*szeretlek
2022. ápr. 30. 17:16
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg, hogy ő miért nem szakít, hanem te miért nem szakítasz...
2022. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Egy igazi féreg aki próbalja magát fölédhelyezni. Bírtokolni akar úgy, hogy közben elnyom és lerombolja a magabiztosságodat. Nagyon toxikus. Az ilyet érdemesebb minnél előbb kidobni.
2022. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
52%
leszarom
2022. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki!

Lajos, menj, keress mást magadnak, engem hagyj békén!

2022. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Ez is megy.hogy el van küldve keressen akkor mást. Aztán magyarazza hogy velem semmit nem lehet megbeszelni. Feleltem, nahát, erre is alkalmatlan vagyok akkor!🤣

Mindenre.


Abbol jött az egész most hogy sokadik csörgésre vettem csak fel es azt érzi nehezemre esik neki felvenni a telefont(ami igy is van amugy már utálom ha hív mert beszól), es erre mondta állandoan kezemben a telefon csak amikor ő hiv akkor nem.

Mert ennyiből állok csak, a telefonbol.

2022. ápr. 30. 17:27
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem búcsúzol el tőle, és aztán letiltod mindenhonnan?

Nem értem.

2022. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Mert a jo dolgok kellenek belőle. Csak a rossz dolgai nem.
2022. ápr. 30. 17:40
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak azt nem lehet.:)

Vagy az egész, vagy semmi.

2022. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Most bocsanatsorozatot kaptam az miatt hogy tultolta.

Mindtam neki nem az a bajom hogy ilyeneket mond hanem hogy ez a véleménye rolam.

Erre azt feleli de higyjem már el akkor nem lenne velem sem ha nem fogadna el akármilyen sz.rnak is.

(Ő másképpen fogalmaz)

Szoval en örüljek hogy nemnfelelek meg neki de ennek ellenére velem van. Aha.

Csak azért nem mentem bele jobban mert már nyugodt nem balhézik es nem akarom kavarni.

2022. ápr. 30. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!