Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valaki alkalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki alkalmatlan egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt barátnőm, de nem tudom elképzelni hogy milyen barát lennék, meg hogy hosszú távon alkalmas lennék e párnak. Emberileg szerintem nem vagyok rossz, alkamazkodó, szavahihető, hűsége vagyok ami egy kapcsolatban fontos szerintem. Viszont még is azt érzem hogy nem lennék jó barát egy lánynak, talán azért mert nem vagyok valami érdekes, mozgalmas életű.
2021. máj. 22. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az emberek változatosak, úgyhogy simán lehet hogy van hasonlóan otthonülő, zárkózott lány is a világban. De pont ezek a tulajdonságok miatt is nehéz megtalálnod. Mégnagyobb szerencse, hogy az ember tud változtatni magán, így te is eltudsz járni olyan helyekre, ahol kevésbé van nagy tömeg és lassan óvatosan tudsz haladni.
2021. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos, amit írtál magadról. Látszik, hogy mély gondolataid vannak és azok, amiket pozitívnak tartasz magaddal kapcsolatban, azok tényleg pozitívak. :) Ahogy 1-es írta, sok mindenben meg még fejlődni fogsz!
2021. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

A többség.


Sokuk mégis kapcsolatban él, akár évtizedekig vagy "örökre" is, boldogan :)

2021. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
kifogás kifogás hátán.. csak azért, nehogy meg kelljen mozdítanod a hátsódat.
2021. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen
2021. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, van akinek bejön.

Leginkabb az otthonulo, csendes tipusuak.

2021. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem az gond, ha valakinek az élete nem érdekes és mozgalmas, hanem az, ha az illetőnek az ELMÉJE sem az.
2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Az exem alkalmatlan volt. Mikor közel került hozzá bárki is gyorsan el is lökte magától.
2021. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen,van ilyen. De ez általában visszanézve derül ki kb 45-55 évesen. Nekem több ilyen ismerősöm van akiknek ugyan voltak kapcsolataik de tartós egy sem. Hozzáteszem: a szülői háttér ilyen esetben sajnos nagyon közrejátszik. Mindenki képes a változásra,főleg ha szerelmes,de egy visszahúzó családi háttér sajnos rossz irányba sodorja.
2021. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Na ilyen. Pl én is. És én azért mert nincs semmi életcélom. Így meg ugye minek a párkapcsolat.. (35/F)
2021. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!