Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerelmes vagyok, neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelmes vagyok, neki erre feláll. Hogyan ne legyen bennem rossz érzés ettől?

Figyelt kérdés

Annyira mások a pasik es nekem ez olyan kellemtlen.

Eleve tinikorunk óta ismerjuk egymást. Azaz 10 éve es most járunk egyutt, mert tinin csak laza kapcsolatunk volt.

A régebbi első randikról neki csak a szexualitás maradt meg, a pettingelések, nekem meg hogy mit csinaltunk milyen romantikus volt ez vagy az, vagy itt, ott lenni vele.

Ez ma is igy van.


Amig engem pont elkap az ömlengés szerelem hiányzott végre velem van, bújok hozzá érzés, átölel simigat ugyan tetszik neki hogy épp szerelmes hangulatomban vagyok, de neki megint csak a szexualitás ugrik be, es a sima ölelésből p.ncisimogatás meg szex lesz csak.

Tegnap is olyan rosszul esett valahogy, hogy nem tudom megélni vele az ömlengési átmeneti állapotom, mert megd.g.

Szex után meg oké ölelgetés alvás miegyéb, de benne csak ennyi van. Feláll neki, szex es aludjunk.


Engem meg valahogy az érzelmi kielégítetlenség mar folyton.



#szerelem átmegy szexbe
2022. máj. 1. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
senkit sem érdekel
2022. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szólsz neki, hogy most nincs kedved szexelni, csak bújjatok, arra mit mond?
2022. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem ugyanaz a kötődési módotok.


Nagyon gyakori ez egyébként, sok férfi csak a szexen keresztül meri/tudja/akarja kifejezni a kötődést és a szeretetet.

Persze az is igaz, hogy van olyan férfi, aki valójában nem szereti a párját, csak a farkának jó érzés.



Szerintem beszélj vele erről. Ne azt mondd, hogy Gyuri, szemét vagy, hanem azt, hogy benned a szexuális vágy mellett van romantikus vágy is, amit nem érzel úgy hogy ki lenne elégítve.

Konkrétan mind el neki, hogy konkrétan mit szeretnél, (ölelés, becézés, stb) milyen gyakran, hol, stb. Aztán kérdezd meg, hogy ebből ő mennyit tud vagy mennyit akar teljesíteni, és kössetek egy kompromisszumot.

2022. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

A válasz látszólag egyszerű: ne maradj együtt olyan emberrel, aki mellett nem vagy boldog, aki nem figyel a szükségleteidre.

A barátod élvezi a rajongásodat, egyértelműen te vagy a szerelmesebb kettőtök közül. Alárendelt, kiszolgáló pozícióba helyezkedsz, valószínűleg értéktelenebbnek érzed magad, még a teljesen jogos érzelmi igényedre is az "ömlengés" szót használod. Amíg nem teszed rendbe az önértékelési problémádat, nem leszel képes egyenrangú kapcsolatot kialakítani.

2022. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is beszélgettek? Lennének témáitok egyébként?

Van olyan ember az életedben, akivel szoktál beszélgetni? Anyukád vagy egy barátnő? Ezeket a beszélgetéseket élvezed? Milyen beszélgetés jó neked? Vagy a barátodtól nem ezt várod, csak a romantika, bújás iránti igényedet elégítse ki, a beszélgetés el is maradhat? Szavak nélkül is lehet bújni, romantikázni, lehet sétálni kézenfogva némán is.

Nekem fontos, hogy sokat tudjak beszélgetni a szerelmemmel, magamból indultam ki, csak ezért kérdeztem ilyeneket.

2022. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
En azt nem értem ha szerrted hogyhogy nem kívánod. Ezek szerint régebben is szexeltetek, furcsa hogy neked eszedbe sem jut. Lehet nem is őt szereted hanem az erzést.A laírás alapján túlagyalós típusnak tűnsz..
2022. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan ne legyen bennem rossz érzés ettől?" Már a kérdésfeltevés módja is arról árulkodik, amit a #4-ben írtam: te alárendelődsz, pedig ez csak ront a helyzeten. Ne legyen benned rossz érzés, nyugodtan vállald fel, hogy szükséged van az összebújásra, ez nem hiba, nem gyengeség. Próbáld megbeszélni a fiúval, hogy az intimitás számodra nem pusztán a szexet jelenti.

Sajnos itt valószínűleg arról van szó, hogy nem illetek össze, de ezt ilyen fiatalon és szerelmesen még nehéz belátni.

2022. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni van veled együtt, ennyi. Öt nem érdekli, hogy te mit szeretnél, neki csak a saját testi kielégülése fontos. Most is ugyanolyan laza kapcsolatban vagytok, csak felnőttként. Mi a kérdés ? Az emberek nem változnak, tini korotokban is csak dugni voltal jó neki és most is. És mi az, hogy megdug? Bocs, de ketten vagytok benne, ha te nem akarod vagy hagyod, akkor nem dug meg. Amíg megkapja tőled amit akar, addig minek változtatna?
2022. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatnak mindig akkor lesz vége,amikor az egyik jobban szeret"

Idézet tőlem.

2022. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!