Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább egy ilyen átverés után, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt, ő egy megyekszékhelyen él, én a fővárosban, tehát elég sokat kell utazzunk a találkozóinkhoz. Úgy éreztem, hogy itt az ideje annak, hogy összeköltözzünk, vegyünk egy közös házat az agglomerációban. Néztem hasonló állapotú lakáshirdetéseket, kikalkuláltam, hogy nagyságrendileg mennyiért tudjuk eladni a lakásainkat, arra jutottam, hogy az övét 35M-ért, az enyémet 50M-ért. A befolyó összegből tudnánk venni egy 65-70M Ft-os házat. Teljesen fellelkesültem, beszéltem neki is erről, közösen elkezdtünk házakat nézni, 3-at meg is néztünk személyesen. Ő is mondta, hogy milyen szuper lesz végre összeköltözni. Megbeszéltük, hogy melyik ház tetszett a legjobban, melyikben mi nem tetszett annyira, már ott tartottunk, hogy számoljunk az anyagiakkal. Erre kibökte, hogy 15 éve (!!!) valójában ugyanabban albérletben él, nem az övé az a lakás, ahol lakik. Korábban ezt sosem említette, teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi legyen, így az én lakásom eladásából nem lenne elég pénzünk, hogy vegyünk egy házat, hitelt, csokot biztosan nem veszünk fel, neki meg nincs a megtakarítási számláján jópár millió Ft.
2022. máj. 1. 13:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem lesz összeköltözés. Átvert. Vége.

Szomorú, de így látom.

2022. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy a saját lakásában lakik?
2022. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Soha nem említette, hogy nincs saját lakása, amikor vázoltam neki a tervemet, beleértve a lakása eladását is, akkor sem. Roppant csalódott vagyok, nem amiatt, hogy nincs lakása, hanem azért, hogy ezt nem mondta hamarabb, csak akkor, mikor már nagyon beleéltem magam a költözésbe.
2022. máj. 1. 13:59
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez elég gáz. Igen, tényleg nem az, hogy albérletben lakik, hanem hogy egy évig nem sikerült ezt elmondania.
2022. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, de ő fogyatékos? Tisztában volt vele, hogy te úgy hiszed a lakás amiben lakik az az övé. Azzal is tisztában volt, hogy el kell adnia ezt a lakást, hogy utána közösen vegyetek házat. El is mentetek megnézni 3 házat erre kiböki, hogy a lakás valójában nem is az övé hanem csak berli. Wow.


Azért ez egy elég nagy hazugság. Ráadásul szépen meg is vezetett. Én a helyedben azon gondolkoznék, hogy van e más is amiben még hazudott e.

2022. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon durva. Mármint ennyire alap dolog egy évig nem derül ki? Ez kb az első alkalommal amikor felmegyek a másikhoz, kiderül. Azon kívül, valami gond lesz a fejében, nem kicsi. Képes volt támogatni a terved, meg együtt nézelődni, és utólag kibökni? Nagyon sunyi, hazug hozzá állás. Aki ekkorát gurít, annál más is lesz, ami nem igaz.
2022. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem, sőt magas beosztásban dolgozik, értelmes, diplomás. Nem értem mi szükség volt erre, hiába próbálok vele erről beszélni, megérteni a nézőpontját, indokait, teljesen falakba ütközöm. Nem gondolom, hogy másban is vetítene.
2022. máj. 1. 14:07
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy tételesen számoljon el a havi kiadásaival (ahogyan ő sem tőlem), nem vagyunk közös kasszán. Sosem említette, hogy neki bérleti díjat kell fizetnie. Lehet, hogy az ingatlan tulajdoni lapjának lekérésével kellett volna kezdenem, de utólag okosabb az ember...
2022. máj. 1. 14:10
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arról van szó, hogy te feltételezted, hogy az az ő lakása, ő meg először rád hagyta, később pedig kellemetlen lett volna megmondani, hogy nem az övé. Emiatt addig húzta a dolgot, amíg csak tudta és így sült el.


Ez nem jelenti, hogy másban is feltétlen vetít. Ettől függetlenül gáz, hogy még házakat nézegetni is ment veled. Nem tudom, hogy fogadnám ezt, ha a helyedben lennék, de az biztos, hogy megrendülne a bizalmam.


Hitellel még mindig tudsz vásárolni. Talán jobb is, ha nem közös tulajdon.

2022. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%
ha magas és helyes a pasi akkor még menthető a kapcsolat
2022. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!