Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szakítani nem szeretnék, mert azért annál már kicsit komolyabb a kapcsolat.

Az történt, hogy tegnap este 5től hajnal 2-ig dolgoztam. Nagyon rossz napom volt, és igényeltem volna egy kis nyugalmat műszak végére, és arra számítottam, hogy a párom majd nálam alszik, ezért felhívtam, és rákérdeztem, és azt mondta hogy igen, szóljak ha végeztem. Mivel mindketten szüleinknél élünk még, ezért oda-vissza ingázás van a két lakás között, annyi különbséggel, hogy én nem járok már oda majdnem hogy egyáltalán, mert anyóssal nem vagyok jóba, ő viszont szeret nálunk lenni, mert itt mindenkivel nagyon jól kijön.

Azt mondta nekem, hogy haverjaival van az egyik srácnál, de lassan haza megy, és ott vár, mert ők mennek valami diszkóba, és hogy neki nincs kedve. Már akkor mondtam neki a telefonban hogy "jajj ne szórakozz már, úgyis elcsalnak..." Mondta, hogy nem, biztosan nem fog menni.

Korábban végeztem az éjjel, hajnal fél2-kor telefonáltam neki, hogy végeztem, jöhet, és elsőre nem vette fel, itt már tudtam, hogy elment a diszkóba. Hívtam másodszor, akkor már felvette, háttérben hatalmas hangzavar, jól mondtam: elment a barátaival.

Aztán mondtam neki hogy jöhet, mondta hogy rendben indul. Háromnegyed 2kor már a lakásuk előtt voltam (pár méterre van a beugrós melómtól) és hívogattam vagy 10x mire 20 perc múlva végre tudott írni egy sms-t amiben az állt, hogy nyugi már mindjárt megyek, csak beszélgetek haverommal pill. Itt már kicsit ideges voltam, mert borzalmas rossz napom volt és fáradt is voltam... Aztán hívogattam legalább még 10x, de semmi. Írtam neki üzenetet hogy már milyen régen szóltam neki hogy végeztem, és mondta hogy jön, de sehol nem volt... Hívogattam hívogattam, írtam is neki még sokat, és semmi, aztán megírtam neki, hogy jól van, elegem van, nem várok, haza megyek egyedül..Ez volt negyed 3-kor. És amikor hazaértem háromnegyed 3kor, akkor még párszor próbáltam hívni, összesen legalább 30x, de semmi. Aztán ma reggel láttam, hogy hajnal háromnegyed 4-kor elolvasta amit írtam neki, de szintén cs*szett reagálni, így 100% hogy berúgott. Nem is azon van a hangsúly hogy elment szórakozni, mert az sosem zavar, csak megígért valamit, és az hagyján, hogy nem tartotta be, de még csak nem is reagált semmire. És hihetetlen ideges voltam, hogy komolyan ez fontosabb volt neki, mint hogy velem legyen, inkább berúgott.. És akkor most fene se tudja hol van, mi van vele, kivel van, merre volt, kivel volt, stb mert nem vette fel a telefont. Nagyon nagyon felidegesített, mit csináljak hogy érezze, hogy ez nekem hogy fájt? Sosem csinált még ilyet hogy nem vette fel a telefont...

Az, hogy visszavágok, hogy én sem veszem fel neki a telefont az nem elég, ahhoz még 1 sokkal ütősebb kell mellé, hogy éreztessem vele, milyen ideges voltam és mennyire haragszom rá, mennyire megbántott...



2016. máj. 29. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amint találkoztok beszéljetek, hogy mégis mi volt ez.
2016. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kivarnam h jelentkezzen,annak fuggvenyeben dontenek a tovabbiakrol.Bmi tortenhetett.Amugy baromira nem volt okos tole h teged hajnali 2kor a lakas elott acsorogtat,bmi bajod eshetett volna.
2016. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom ez azért durva, megígér valamit nem tartja be.... No comment
2016. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A pasid egy önző p**cs!


Ezen nincs mit szépíteni. Ezt te is tudod, de ezt nem vagy hajlandó elfogadni, ezért hívtad őt a tegnap este folyamán 30x. ő tipikusan az az eset, amikor nem tudsz valakit megváltoztatni, pedig ő ilyen, mindig ilyen volt és mindig is ilyen lesz.

Utána pedig, mikor totál kiakadtál és szabályosan zaklatni kezdted,még csak lapát volt a tűzre. Közben gyanús hogy még b**sztatták is emiatt a haverok...


Én azt csináltam volna, hogy felhívom 3x, azután semmi. Nem csörgetem, visszahívósozok, sms-ezek, facebook csetelek vele, hanem abszolut l**szarom.


Azzal, hogy hisztizek és totál kiborulok (megjegyezném, hogy jogosan borultál ki, de akkor is olaj volt a tűzre) attól nem fog jobban szeretni, nem fog odaadóbb, önzetlenebb lenni, sőt, kalitkába érzi majd magát és annál inkább tör majd ki...

Szóval nem kerestem volna, szépen alszok egyet, majd másnap reggel sem nyomozok utána, nem keresem. Ha egész nap hívogat, még akkor is mikor csak hatodjára veszem fel a telefont egy "bocsi, csak főztem!" dumával és bocsánatot kér és átjön,hogy megbeszéljük és nagyon szégyelli magát, akkor megbeszélem vele.

Ha nem jön, csak dob eg sms-t, hogy "bocs kiütöttem magam! Majd holnap beszélünk!" akkor pedig elmehet a búsba...


Ez a férfi nem fog utánad érdeklődni. Lehet hogy a munkától leszakad a vállad,alábad,de nem fogja érdekelni, nem fgoja felajánlani h megmaszírozza vagy visz nekedágyba reggelit. Az ilyen férfi asaját szabadságát meg a közvélemnyt többre tartja mint téged. Sosem lesz veled őszinte, ilyen piti dolgokban sem. Most mennyivel egyszerűbb lettvolna, ha megmondja hogy a haverokkal elmegy bulizni, mint hiteget, hogy majd megy vmikor... Ha ilyen kis dologban "füllent" vagy titkolózik,akkor nagy dolgokban is fog.

Téged nem fog komolyan venni és nem fog megváltozni. A dolog legszomorúbb része, hogy te ezt mind tudod nagyon jól.

Idejöttél gyakorira, hogy megnyugtassunk arról,hogy ez csak egy apró botlás, amit minden férfi elkövet és tök természetes...


Az a helyzet, hogy ez nem egy apró botlás és ez nem természetes...


Egyébként ha ennyire nem voltképben,és ő azt érezte, hogy mégis tudatánál van, de jól bekarcolt mellé,akkor elgondolkoznék azon is, hogy a kicsi párom nem-e kezdő alkoholista!


Többet érdemelsz,minden ember aki ilyen kapcsolatban él, nemtől, kortól függetlenül, többet érdemel. Tiszteld magad..!

2016. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4 es te olvasod mit irsz??? Kezdo alkoholista mert elment bulizni es ivott? Akkor minden ember kezdo alkoholista aki egy bulin iszik...

Nem vedeni akarom a pasit de azert ez mar na alkoholista valaki mert iszik egy buli pff mi lesz meg komolyan?


Hat tudtad hogy elcsaljak a haverok ilyenkor ez egyertelmu te is tudtad hogy elfog menni jo nyilvan ez nem mentseg de na. Jogos teljes mertekben a kiborulasod de hogy ennyire? Jo igen rossz nap faradtsag nyug minden de ilyenert szakitani? Elso eset vagy mar tobbszoros? Ha tobbszoros nincs tobb kerdesem de ha az elso akkor nem ertem.

2016. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elég gyakran csinálja, hogy ígér valamit, és nem tartja be.... Vagy azért mert munka jött közbe (ami nem is zavar, megértem, munka van akkor munka van) vagy mert egyszerűen nem tartja be. De főként a munka.

És én nem azon akadtam ki hogy elment bulizni, mert menjen, mert dolgozik eleget ő is ahhoz hogy ki tudjon kapcsolódni. Csak velem alig van, mert mindketten aktívan dolgozunk, szinte csak esténként látjuk egymást, és ma mindketten szabadnaposak vagyunk és ezért lett volna jó ha nálam alszik, mert aztán együtt kelünk és napközben csinálunk valamit, de átvert, inkább mondta volna azt, hogy nem jön, és hogy bulizni megy, de ő azt mondta, hogy jön, írjak majd neki vagy hívjam, megtettem, de semmi választ nem kaptam...

2016. máj. 29. 10:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek hívtad fel még 30x ha egyszer nem reagált? Hagytad volna ott és mentél volna haza. Sőt hagytad volna ott végleg....Ez meg gyerekes, hogy így akarsz bosszút állni, nem hiszem ,hogy meg fog változni. Mióta vagytok együtt?
2016. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 éve
2016. máj. 29. 12:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég durva, jól magadra hagyott, bármi bajod lehetett volna lányként.

Tuti nem keresném másnap és a telefont se venném fel, mert ha tegnap este se vette fel és lesz*rt akkor ne én puncsoljak utána hanem megnézném hogy ezekután érdeklem-e még.

Ha keres akkor ne válaszolj rá, ne vedd fel a telefont, ezzel te is eljátszhatod azt amit ő hogy gyakorlatilag felszívódott és elérhetetlenné vált.

Ha pedig becsenget hozzád akkor ne nyiss ajtót vagy küldjék el a szüleid/tesóid illedelmesen hogy nem vagy itthon, dolgod van. Ezzel eljátszhatod ugyanezt.

Persze ezt nem csinálhatod a végtelenségig, nem tudom utána hogyan tovább, de ezt 1 napta játszd el másnap. Vagyis ma.

2016. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
napra*
2016. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!