Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatalmas hazugság. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas hazugság. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..a barátommal tobb mint 15hónapja vagyunk együtt És eléggé megromlott a kapcsolatunk..

Állandóan vitatkozunk mert megszegi az ígéreteit..És amilyen hülye kis naiv vagyok megbocsátok neki elnézek mindent mert szeretem de akkoris csak folytatodnak a hibák/viták. Úgy érzem kihasznal.. Most egy hatalmas csalódást okozott nekem.. Minden gond nélkül hatalmasat az arcomba hazudott... eléggé kihatott az egészsegi allapotomra....LÁNYOK első sorban titeket kérdezlek...ti mit tennétek a helyzetemben?



2014. márc. 16. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts vele, jobbat érdemelsz.
2014. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adom az első véleményét.
2014. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy tudni kell megbocsátani és mindenkinek jár még egy esély, de nem négy vagy öt. Húzni kell egy határvonalat, amit ha átlép valaki azt nem szabad hagyni, kell hogy megbecsüld magad, mert ha nem teszed mások sem becsülnek majd.
2014. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt várod tőlünk, hogy együtt-maradásra biztassunk?
2014. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba... ha mimdig atver az csak neked lesz egyre rosszabb es rosszabb..:) ink keress valami mas sracot aki jobban megerdemel teged:) 17/f
2014. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgyis megbocsátasz neki ezúttal is, tök mindegy, mit mondunk.
2014. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem lenne rossz tudni, mit is ígért pontosan, mert így csak találgatni tudunk, kevés infóból.

Lehet túl spilázod, mint általában a nők/lányok, mindent szeretnek túl agyalni, és drámázni, és ezt nőként mondom.

Ezért nem árt egy kis önismeret és tanulni a hibáinkból, mert a másikat mindig könnyebb hibáztatni. Gondolkozz el ezen. :)

2014. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok lany ,de komolyn erdekelne,hogy mi ez a hatalmas hazugsag es milyen igereteket tett,amiket megszeg. Ezek nelkul csak elfogult valaszokat kaphatsz,ha mar eleve nem megerositesert jottel ide.
2014. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:
Na, mi volt a szitu, mert így nehéz véleményt, meg úgy bármit is mondani...
2014. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!